verze pro tisk

TZ: Canaba UNO oceněno jako

27. březen 2013

Rodinný dům UNO, který společnost Canaba představila v loňském roce, má na svém kontě první významné ocenění. V prestižní soutěži TOP Dům 2013 získal od odborné poroty cenu „Mimořádně dostupný dům“. Od uvedení na trh v říjnu 2012 si ho objednalo již několik desítek klientů. Svým úspěchem tak UNO navazuje na populární rodinný dům CHICO – dům za milion, který získal cenu ve stejné kategorii v roce 2011 a byl nejprodávanějším domem v ČR. Během posledních dvou let si ho pořídilo takřka 1 000 zákazníků.

TZ: Canaba UNO oceněno jakoTZ: Canaba UNO oceněno jako

UNO představuje unikátní koncept „malého a současně velkého domu“, který je k dispozici za příznivou cenu. Odpovídá přitom současnému trendu poptávky po malých domech, dokáže však poskytnout zázemí a dostatek promyšleného prostoru čtyřčlenné rodině.

Mimořádně navržený půdorys dovoluje zastavět pouhých 55m2 a přitom dosáhnout podlahové plochy domu 100 m2. Pro vlastní stavbu tak není potřeba velký pozemek, čímž se s níží náklady na pořízení bydlení a naopak vzroste hodnota domu.

UNO dokáže svým majitelům nabídnout pět obytných místností, dvě koupelny, komoru a dostatek dalších úložných prostor. Přestože se jedná o typový dům, díky mnoha možnostem dispozičních změn v exteriéru i interiéru umožní vytvořit unikátní podobu bydlení.

Canaba UNO se řadí do kategorie nízkoenergetických staveb. Svrchní stavbu lze ve variantě Start pořídit za necelých 1,5 milionu Kč (cena bez DPH). Vzorový dům je možné shlédnout ve Veleni u Prahy, na konci jara bude otevřen vzorový dům v Brně Přízřenicích.

Podrobnosti lze získat na canaba.cz.

Tisková zpráva Botticelli s.r.o.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Designové doplňky poslouží i jako dárky

Designové doplňky poslouží i jako dárky

Blíží se narozeninová oslava vašeho otce, přítele, nebo hledáte originální dárky k Vánocům? Chcete koupit něco praktického, ale přitom nevšedního a na první pohled zajímavého? E-shop „Obchod s dárky“ vám přináší celou řadu designových doplňků, které oslavence nejen potěší, ale také mile překvapí. De…

Koš na oheň: Přenosné ohniště jako alternativa ke grilům

Koš na oheň: Přenosné ohniště jako alternativa ke grilům

Nechcete si na zahradní párty kupovat zbytečně drahý a objemný gril? Pak zvolte přenosné ohniště. I na něm můžete vytvořit chutné pokrmy. Navíc se dá použít třeba i na terase.


I bazarový nábytek do kanceláře může vypadat jako nový

I bazarový nábytek do kanceláře může vypadat jako nový

Pořídit si levný nábytek z bazaru, který najde využití v kanceláři či doma, mnozí z vás jistě považují za něco nepřijatelného. Nejspíše totiž máte dojem, že takovýto nábytek nemůže být kvalitní. Z omylu vás ale vyvede pohled na nabídku společnosti Officeoutlet. Ta nabízí kvalitní použitý kancelářský…

LED pásky slouží jako efektní doplňkové osvětlení do domácnosti

LED pásky slouží jako efektní doplňkové osvětlení do domácnosti

Už jste si jistě zvykli na to, že se i v běžných domácnostech využívají LED žárovky a zářivky, které nahrazují starší typy. Hlavním důvodem jejich pořízení je nižší spotřeba energií a tím pádem i snížení nákladů na provoz domácností. Zajímavým doplňkem se však mohou stát také takzvané LED pásky, kte…
Odkazy

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat