verze pro tisk

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

13. říjen 2011

Přestože jste možná zaslechli informace o tom, že stavebnictví je opět po čase v útlumu a vzniká málo nových rodinných a bytových domů i kancelářských budov, v hlavním městě Praha tomu tak zcela jistě není. Vždyť se stačí jen například podívat na nové byty v Praze, které aktuálně realizuje či v blízké budoucnosti hodlá stavět přední developerská společnost Sekyra Group.

foto: sekyragroup.czfoto: sekyragroup.cz

Aktuální výstavba bytů v Praze a okolí

Tato společnost má již poměrně bohaté zkušenosti s výstavbou bytových komplexů a rezidenčních sídel. Aktuálně nabízí nové byty Praha například na Vinohradech, v rezidenci Korunní. Tento komplex novostaveb je určen pro lidi, kteří hledají poklidné bydlení v těsné blízkosti přírody a zároveň nechtějí mít svůj byt příliš daleko od centra města, kde je mnoho možností pro pracovní vytížení a také kulturu a zábavu.

Atraktivní lokality a luxusní bydlení

Prodej bytů Praha realizuje společnost Sekyra Group momentálně také v Modřanech. V nabídce jsou byty v bytovém komplexu BelariePark, který se nachází na území bývalé závodu Orion. Pro budoucí majitele se zde naskýtá možnost luxusního bydlení, v jehož blízkosti se nachází velký prostor pro sportovní aktivity, nechybí zde samozřejmě ani kompletní občanská vybavenost, kterou si pod pojmem moderní bydlení lze v dnešní době představit.

Jak je vidět, zmíněné projekty nás mohou utvrdit v tom, že hledáme-li nové moderní bydlení, pak rozhodně nemusíme hledat nijak obtížně. Je otázkou, jak je tomu v jiných regionech a místech v České republice, nicméně v Praze je situace s výstavbou nových bytových komplexů a rodinných domů stále poměrně dobrá. Zajímavé lokality k bydlení se zde určitě dají najít.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Kromě již postavených bytových komplexů, které společnost Sekyra Group nabízí mimo jiné k prodeji na svých webových stránkách sekyragroup.cz, nyní připravuje i další projekty určené k bydlení.

Bydlení v Praze v prostředí plném zeleně

Bydlení v Praze v prostředí plném zeleně

Při hledání nového bytu hodně lidí uvažuje o přestěhování do Prahy. Praha totiž nabízí kvalitnější podmínky pro život, daleko více pracovních příležitostí a v neposlední řadě také více zábavy a kulturních akcí. Problémem však mnohdy bývá to, že nové byty Praha jsou postaveny v nepříliš atraktivních …


Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Moderní bydlení v novostavbách v Praze

Poohlížíte se právě po novém bydlení? Je vaší vysněnou lokalitou naše metropole? Máte v plánu vybrat si nějaký slunný byt, a ideálně v novostavbě? Chcete si interiér sami přizpůsobit? Pak neváhejte, a podívejte se na nabídku společnosti Sekyra Group, nabízející nové byty Praha.

Partnerské odkazy, zajímavé stránky

Partnerské odkazy, zajímavé stránky
Odkazy

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde