verze pro tisk

Atraktivní byty v nových pražských zástavbách

4. prosinec 2012

V Praze se stále mohutně projektují nové bytové prostory. Na výběr máme z lokalit v různých částech města, ceny jsou navíc díky doznívající realitní krizi velmi příznivé. Nepromeškejte svou šanci!

Atraktivní byty v nových pražských zástavbáchAtraktivní byty v nových pražských zástavbách

Harfa Park – nové byty ve Vysočanech

Vysočany v současnosti patří mez nejrychleji se rozvíjející městské části Prahy. Z původního průmyslového charakteru se ráz čtvrti postupně mění na obytnou zónu s mnoha volnočasovými příležitostmi. Sportovní fanoušky potěší nedaleká O2 Aréna a další sportoviště plánovaná v jejím okolí.

Na centrum Prahy jsou byty Vysočany napojeny díky tramvajovým a autobusovým zastávkám i přítomností stanice metra, cesta trvá pouhých 12 minut.

Přímo v Harfa Parku naleznete veškeré potřebné služby – supermarket, večerku, restauraci, lékárny, kadeřnictví, solária…

V současné době jsou v prodeji nejmodernější byty páté etapy výstavby – Harfa Park V.

Bytový dům v pražské Hostivaři

Nové byty v Hostivaři sledují moderní architektonické trendy–kombinaci výškové budovy s nízkou zástavbou v těsné blízkosti. Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi, nadšené sportovce, ale i milovníky poklidných čtvrtí a relaxace.

K dispozici jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště, bazén i golfové hřiště. V blízkosti se nachází krásný park, kde naleznete množství cest vybízejících k procházce, jízdě na in-line bruslích či na kole.

V lokalitě se nachází i škola, pošta, supermarket, banka a lékař.

Bydlení na Praze 5 – Stodůlky

Bývalá zemědělská krajina se dnes postupně mění na obytné zóny, ve kterých nechybí dostatek zeleně. Díky množství luk a strání tak má bydlení charakter venkova, přestože se nacházíte v milionové metropoli.

V blízkosti se nachází nové kancelářské budovy i množství dalších komerčních prostor, které poskytují množství pracovních míst i potřebných služeb právě místním obyvatelům.

Přilehlé nákupní centrum Zličín, letiště Václava Havla, dálnice D5 i přítomnost zastávky Metra „B“ dělá z těchto bytů jedny z vůbec neatraktivnějších v celé Praze.

Byty v Praze 5 zakoupíte ve variantách 1+kk až po prostorné 4+kk.

To nejlepší na konec – byty na Proseku

Městská část, jejíž ráz se začal měnit v 60. letech minulého století. Dnes je díky tomu Prosek jednou z nejvyhlášenějších rezidenčních oblastí, která se mohutně rozvíjí.

I přes své skvělé napojení na centrum města, které zajišťuje stanice metra „C“ a autobusové zastávky, si Prosek udržel charakter tišší městské části ideální pro rodiny s dětmi.

Nepřeberným možnostem jak trávit volný čas vévodí letní bobová dráha s vyhlášenou restaurací a letní zahrádkou. Zahrajete si také squash, tenis, fotbal, můžete se projet na koni!

Obyvatelé, kteří raději relaxují v přírodě, ocení nedaleký Park přátelství.Ten přímo svádí k dlouhým venkovním procházkám.

Byty Prosektaktéž pořídíte ve variantách od 1+kk až po prostorné 4+kk.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Franchesca

středa, 8. prosinec 2021
02:56

Touche. Outstanding arguments. Keep up the great work.


posted by: Franchesca [Odpovědět]

Cecilia

úterý, 16. srpen 2022
15:10

This info is priceless. When can I find out more?


posted by: Cecilia [Odpovědět]

Čtěte také...

Byty Praha 9: nabídka nových bytů

Byty Praha 9: nabídka nových bytů

Krásné nové bydlení je snem mnohých nejen mladých lidí. Pokud si tento sen chcete vyplnit, pak rozhodně stojí za to vybrat si moderní byty v hlavním městě. Praha je pro krásné bydlení a pohodlný život jako stvořená. Vyberete-li si navíc některý z bytů na periferii, budete mít vyhráno. Do centra měst…

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Luxusní bydlení v pražských novostavbách

Zájemci o luxusní bydlení si nyní mohou vybírat z poměrně rozmanité nabídky. Jen na území Hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí totiž vznikají novostavby a developerské projekty velmi čile.


Přehledná nabídka nových bytů v Praze

Přehledná nabídka nových bytů v Praze

Realitní trh sice v posledních letech spíše stagnuje, i přesto mají zájemci o nové byty Praha dostatek možností. Nabídky na nové byty v Praze a dalších částech republiky jsou dostupné na mnoha internetových portálech, a to jak samotných developerů a realitních kanceláří, tak i na nezávislých webech,…

Byty v moderních novostavbách splňují veškeré požadavky na komfort

Byty v moderních novostavbách splňují veškeré požadavky na komfort

Už dávno není pravidlem tvrzení, že byty svým uživatelům nemohou nabídnout takový komfort, pohodlí a přepych, jako rodinné domy. Architektonické trendy v oblasti výstavby bytových domů jsou totiž stále vyvinutější a propracovanější. Moderní byty v novostavbách disponují všemi architektonickými trend…
Odkazy