verze pro tisk

Barevná hliníková okna.

9. srpen 2012

Stavíte dům a chystáte se pořizovat nová okna nebo vyměňujete ta původní ve stávajícím bytě? Vyberte si barvu okenního rámu podle libosti! Hliníková okna Slovaktual s rámy Heroal 110 ES mají nově kování se skrytými panty, takže už nepotřebujete shánět žádné krytky na panty!

Barevná hliníková okna.Barevná hliníková okna.

Při výběru barvy oken už vás tedy nebude omezovat ohraničená nabídka barevnosti těchto krytek. Tyto moderní a vysoce kvalitní bezúdržbové rámy si můžete pořídit nejen v oblíbených dekorech dřevin, ale třeba i v jasně červené, blankytně modré, růžové, černé či svítivě zelené. K dispozici máte mnoho desítek barev, odstínů a dekorů, které lze vzájemně kombinovat.

Velmi exkluzivně bude okno vypadat například i v designu dřevohliníku. Okna jsou stálobarevná a mají reprezentativní vzhled. Rámy Heroal 110 ES vám spolu s tím ve spojení se speciálním sklem poskytnou účinnou ochranu proti hluku zvenčí. Vynikají i z hlediska tepelněizolačních vlastností. Tato dokonale funkční okna vám vydrží mnoho desítek let a po celou dobu budou skvěle těsnit.

Více informací naleznete na www.slovaktual.sk/cs, tisková zpráva.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

Mít v domácnosti kvalitní okna je potřebné jak z hlediska komfortu bydlení, tak i z důvodu finančních nákladů na provoz domácnosti. Pokud okna ve vašem bytě profukují, mají špatné kování a jsou vyrobeny z málo odolných materiálů, je nasnadě, že vám řádně provětrají peněženku. Je tudíž na čase je vym…

Střešní okna VELUX: Vybíráme kvalitní střešní okna

Střešní okna VELUX: Vybíráme kvalitní střešní okna

Výběr střešního okna vyžaduje pečlivá zvážení všech vnějších faktorů. I když je proces výběru i instalace složitější, výsledek stojí za to, navíc se střešním oknem můžete i ušetřit. Stačí vědět, jak správně vybrat.


Pořizujeme nová okna

Pořizujeme nová okna

Při výstavbě nebo rekonstrukci domu je potřeba klást velký důraz také na kvalitu oken. Okna, která nejsou v potřebné kvalitě, totiž mohou značně zvyšovat výdaje za energie.

Střešní okna: jaké typy lze využít

Střešní okna: jaké typy lze využít

Pakliže plánujete rekonstrukci půdního prostoru a jeho přestavbu na byt, pak jistě budete muset vyřešit otázku oken. V případě, že má dům svislou střechu, jsou nejlepší variantou střešní okna. Ta však musí být dostatečně velká a umístěná ve vhodné výšce, jinak by průnik světla neměl tak velkou inten…
Odkazy