verze pro tisk

Blíží se příprava vánoční atmosféry

13. listopad 2012

Jen něco málo přes měsíc zbývá do Vánoc. Již v tuto chvíli jistě začínáte přemýšlet o tom, jaké dárky letos svým blízkým nadělíte pod vánoční stromeček. Na nákup vánočních dárků je ještě relativně dost času. Na co bychom ale v tomto období také měli myslet, je to, jak si letos vyzdobíme naši domácnost, aby zde bylo cítit, že Vánoce jsou pro nás mimořádnou událostí.

foto: kokiskashop.czfoto: kokiskashop.cz

Vánoční výzdoba

Vánoční výzdoba může mít mnoho podob. Záleží je na vás, zda dáte přednost spíše tradiční výzdobě, nebo se pustíte do něčeho více monstrózního a originálního. Velmi pěkným prvkem, který se pro toto období hodí, je vánoční osvětlení. Kromě klasických řetězů a osvětlení na stromek mám na mysli také speciální osvětlení, kterým lze vyzdobit interiér i venkovní část domu. Je příjemné, když jde člověk po ulici, která ve večerních hodinách září světly, která jsou rozeseta po zdech, oknech či třeba okapech domů. Výborná jsou třeba LED světla, která jsou navíc vhodná i z praktického hlediska, neboť nespotřebují tak velké množství energií.

Vybavení do domácnosti, na zahradu a pro volný čas

Vánoční výzdoba, včetně zmíněných světel, se dá pořídit v internetovém obchodě Kokiska Shop. Tento eshop však prodává i mnoho dalších potřeb a vybavení pro bydlení, nejen pro vánoční čas. Zakoupit zde můžete třeba nábytek do jednotlivých místností, potřeby a doplňky do koupelen, ale také krby, paravány, umělé květiny, čili praktické věci i výzdobu, která obohatí vaši domácnost. V neposlední řadě pak Kokiska Shop prodává také potřeby a vybavení pro volný čas, jako jsou kulečníky, stolní hry apod. Na své si zde jistě přijdou také zahrádkáři, pro které má obchod připraven mnoho zajímavých věcí. V obchodě Kokiska Shop můžete koneckonců zakoupit třeba i nějaké pěkné dárky k Vánocům.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Nakoupeny stolní hry

úterý, 18. březen 2014
22:04

Jak zase přijdou vánoce, tak docela i ušetřím na dárcích, poněvadž už máme doma už nakoupené některé společenské hry pro ty naše milé prcky :-) Už jen postupně ještě něco dokoupit a jeto. A už si jen přichystám ozdobičky a cukrovíčko.


Marek

pátek, 27. prosinec 2019
10:09

Vánoce miluju a vždycky nám přes ně svítí celý dům- já jsem nadšená, ale manžel už trochu méně :D Každopádně ráda využívám vánoční světelné řetězy třeba tohoto typu https://a-zbozi.cz/789-svetelne-retezy letos jsem ji pár obměňovala a úplně jsem koukala, že se dají sehnat i na dálkové ovládání, nebo třeba s automatickým rožínáním a shasínáním- to je super věc, která šetří energii a navíc Vás vždycky může vítat po práci rozsvícený dům :)


posted by: Marek [Odpovědět]

Čtěte také...

Jak poznat bezpečné LED vánoční osvětlení?

Jak poznat bezpečné LED vánoční osvětlení?

Pomalu se blíží období, kdy se začnete chystat na Vánoce. Někteří z vás se jistě rozhodnou pořídit si novou výzdobu v podobě vánočního LED osvětlení, které pomůže dotvořit onu slavnostní atmosféru. Jak ale na výběr osvětlení, aby vám dobře posloužilo a bylo bezpečné? Dozvíte se v dnešním článku.

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

Alespoň jediný pohled věnuje ubrusu na stole každý, kdo u něj sedí. Romantický design připomínající atmosféru starých dobrých časů a barvy zvolené značkou Lene Bjerre pro tuto sezónu se k létu výborně hodí. „Zároveň ale nevyvolají v hostech obavu ze společenského trapasu, když jim na něj náhodou uká…


Léto se blíží: Je nejvyšší čas na výběr klimatizace do bytu

Léto se blíží: Je nejvyšší čas na výběr klimatizace do bytu

Určitě máte ještě v živé paměti loňská úmorná vedra během celého léta. Ti z vás, kteří bydlí v panelových bytech, museli doslova trpět. Ke zpříjemnění klima nepomohly ani naplno spuštěné větráky. I letos se dá očekávat, že budou teploty velmi vysoké. Je tedy nejvyšší čas se na ně připravit. Vedru a …

Program POROTHERM Dům se rychle blíží k tisícovce rodinných domů

Program POROTHERM Dům se rychle blíží k tisícovce rodinných domů

České Budějovice, 26. 8. 2011 – Program výstavby rodinných domů s garancí kvality POROTHERM Dům Wienerberger si připsal na svoje konto k polovině letošního srpna již 978 rodinných domů. V programu je přitom zcela na stavebnících, zda se rozhodnou pro individuální nebo typový projekt. Jedinými podmín…
Odkazy