verze pro tisk

Češi: národ kutilů? Přihlaště se do soutěže Mistr kutil

25. leden 2013

Možnost přihlášení se do soutěže Mistr Kutil končí 3. února a již nyní je jasné, že počet přihlášených ve srovnání s minulým rokem vzroste o více než 50 % kandidátů. V současné chvíli je přihlášených 3 920 kutilů a kutilek oproti loňským 2 500 uchazečům. Poměrně vysoký zájem o kutilství mají i ženy, kterých se prozatím přihlásilo do soutěže 30 %.

„Jsme rádi, že je o soutěž Mistr Kutil takový zájem. Je vidět, že Češi jsou národ kutilů a domácí práce je baví. Zaujal nás také vysoký zájem žen, což dokazuje, že kutilské práce nejsou pouze dominantou mužů, ale i žen,“ říká Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach, která soutěž pořádá.

Součástí registrace jsou fotografie kandidátů a jejich dosavadních kutilských projektů. Každý také musí napsat krátký text o sobě a o jeho ideálním domě. Na základě těchto informací bude všechny registrované hodnotit široká internetová veřejnost svými hlasy. Dvanáct nejúspěšnějších se poté zúčastní velkého finále 9. března v hobbymarketu Hornbach na Černém Mostě.

„Zvýšený zájem o tuto soutěž přikládáme i atraktivním cenám, které na vítěze čekají. Výherce získá vedle titulu Mistr či Missis Kutil také atraktivní moderní dům TAWAL Sollarik 2-01. Druhý nejlepší dostane od našeho partnera auto Peugeot Partner Tepee.

Mediálními partnery soutěže jsou Blesk Hobby a rádio Blaník. Více informací o soutěži naleznete na www.mistrkutil.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Mistr Kutil- lidé mohou v soutěži vybírat z více než pěti tisíc kandidátů

Registrace do soutěže Mistr Kutil již skončila a nyní je na široké veřejnosti, aby mezi kandidáty vybrala 12 nejlepších. Ti se utkají ve finále 9. března v hobbymarketu Hornbach na Černém Mostě a nejlepší z nich vedle titulu Mistr Kutil získá také dům.

TZ: Češi stále patří mezi aktivní kutily

TZ: Češi stále patří mezi aktivní kutily

Drobné zvelebování domu či bytu nebo péče o květiny a zahradu. Tím vším si čeští muži i ženy rádi zpříjemňují volné chvíle. Podle průzkumu, který realizovala společnost Hornbach, Češi nehledí na roční období a kutilským činnostem se oddávají celoročně, a to jak jak vyučení řemeslníci, tak i vysokolš…


Nejlepší mladí řemeslníci usedli ve finálovém klání soutěže SUSO na „trůn vítězů“

Nejlepší mladí řemeslníci usedli ve finálovém klání soutěže SUSO na „trůn vítězů“

Ve dnech 18. až 20. září 2012 se na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech při veletrhu FOR ARCH konalo mezinárodní finále 16. ročníku Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. V závěrečném klání se utkali ti nejlepší studenti truhlářského a zednického řemesla ze všech postupových kol. Možnost zaso…

TZ: Češi už během prázdnin nespoléhají jen na slunné počasí

TZ: Češi už během prázdnin nespoléhají jen na slunné počasí

Češi se začínají po ekonomické krizi oklepávat a znovu se pustili do zpříjemňování svého bydlení. Projevilo se to například i v poptávce po bazénech, a to i těch nákladnějších – zapuštěných do země. Spolu s tím posílil i další trend – lidé už nechtějí jen doufat, zda léto přinese dostatek slunečných…
Odkazy