verze pro tisk

Chcete vidět realitní projekt roku 2013? Tady je - rodinné domy Na Malé Růži

26. listopad 2013

Rodinné domy Na Malé Růži v Drahelčicích u Prahy, které exkluzivně prodává Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/Prodejní centrum, získaly v soutěži Realitní projekt roku 2013 Cenu odborné poroty a Cenu architektů za kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby. Ocenění na galavečeru převzal jednatel společnosti Rudná Development Mustafa Türkmen.

Chcete vidět realitní projekt roku 2013? Tady je - rodinné domy Na Malé RůžiChcete vidět realitní projekt roku 2013? Tady je - rodinné domy Na Malé Růži

Polovina domů prodána

 

„To, že projekt Na Malé Růži dokázal v soutěži Realitní projekt roku 2013 získat hned dvě ceny ze třech možných, nás utvrdilo v názoru, že podobné projekty rodinných domů mají na realitním trhu své nezastupitelné místo. Dokazují to také úspěšné prodeje tohoto projektu, o které se stará naše franšíza v Praze 6: k dnešnímu dni má již polovina domů své majitele,“ říká Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny.

Soutěž Realitní projekt roku 2013 má za sebou již dva ročníky. Je nejen přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, ale současně se snaží reflektovat různorodost kvality stavěných developerských projektů. Do soutěže mohou být přihlášeny pouze rodinné nebo bytové domy, které byly již dokončeny nebo se nacházejí v realizační fázi. V případě bytových domů musí mít v prodeji minimálně jednu bytovou jednotku.

Jak domy vypadají?

V projektu Na Malé Růži byla úspěšně zkolaudována první etapa výstavby se 30 řadovými rodinnými domy a 5 dvojdomy. Řadové rodinné domy jsou stavěny jako jednopatrové v dispozici 4+1 a ve vyšším standardu vybavenosti. Patří do energetické třídy B a řadí se tedy mezi nízkoenergetické, úsporné projekty. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Před domem je parkovací stání pro dvě auta.

Obdobně koncipovány jsou i jednopatrové dvojdomy v dispozici 4+kk. Liší se tím, že mají větší zahrady a součástí domu je vestavěná garáž, takže jedno auto je možné zaparkovat uvnitř.

Investor

Investorem projektu Na Malé Růži je společnost Rudná Development, člen skupiny F&S Invest Holding se silným finančním zázemím a řadou úspěšných firem v zahraničí. Hlavním finančním partnerem projektu je Česká spořitelna. Díky tomu, že se RSČS opírá o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny, může vedle komplexního odborného servisu zajistit svým klientům také zvýhodněné podmínky financování právě ve spolupráci s Českou spořitelnou.

Příjemná lokalita pro bydlení

Drahelčice a jejich okolí nenabízí jen příjemné rodinné bydlení, ale také potřebné obchody a služby a řadu možností pro trávení volného času. Příznivci golfu ocení nedaleká hřiště Golf Resort na Karlštejně a Golf Resort Albatross ve Vysokém Újezdě. Kdo rád jezdí na koni, může navštívit jezdecký oddíl v Nučicích u Rudné.

A právě v sousední Rudné, která je přirozeným kulturním a správním centrem, noví majitelé domů najdou mateřskou i základní školu, zdravotní středisko včetně zubní ordinace, poštu, obchody a restaurace. Celý projekt rodinných domů Na Malé Růži je rozdělen do sedmi fází, jejichž součástí je také výstavba mateřské školky, tenisových kurtů nebo drobných obchůdků.

 

Tisková zpráva České spořitelny

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Benito

neděle, 21. srpen 2022
23:02

Awesome! Its truly remarkable post, I have got much
clear idea on the topic of from this piece of writing.


posted by: Benito [Odpovědět]

Jai

pondělí, 6. prosinec 2021
09:53

I really like what you guys are up too. This type of clever work
and reporting! Keep up the great works guys I've added you guys to our blogroll.


posted by: Jai [Odpovědět]

Adolfo

pondělí, 15. srpen 2022
22:34

Wow! In the end I got a webpage from where I can in fact take useful facts concerning my study
and knowledge.


posted by: Adolfo [Odpovědět]

Čtěte také...

Ploché střechy na rodinné domy a další objekty

Ploché střechy na rodinné domy a další objekty

Při stavbě domu je potřeba si důkladně rozmyslet, jaký tvar bude mít střecha domu, případně pak také to, jaký zastřešovací materiál použijeme. Většina rodinných domů má klasické střechy do špičky ( pultové, sedlové či stanové). Někdy je však vhodnější zvolit ploché střechy, které jsou navíc i mén…

Projekt Monitoring kvality EPS: Od roku 2007 bylo zkontrolováno téměř 500 vzorků

Projekt Monitoring kvality EPS: Od roku 2007 bylo zkontrolováno téměř 500 vzorků

Již šestým rokem odhaluje projekt Monitoring kvality realizovaný Sdružením EPS ČR výskyt nekvalitních izolačních desek z pěnového polystyrenu (EPS) na českém trhu. Pravidelné kontroly v nezávislých certifikovaných zkušebnách pomáhají odhalit výrobce prodávající nekvalitní fasádní polystyren, jehož v…


Energeticky úsporné rodinné domy vznikají kousek od Prahy

Energeticky úsporné rodinné domy vznikají kousek od Prahy

Lidé, kteří hledají nové bydlení, mají nyní možnost pořídit si nízkoenergetické domy kousek od hlavního města Prahy, v obci Sedlec u Líbeznic. V současné době probíhá výstavba druhé etapy, kdy vznikne 13 rodinných dvoupodlažních domů, které budou využívat nejmodernější technologie, jež snižují energ…

Plynové kotle Junkers pro rodinné domy a do bytů

Plynové kotle Junkers pro rodinné domy a do bytů

Značka Junkers patří k nejvýznamnějším výrobcům plynových kotlů pro domácnosti. Její historie přitom sahá už do devatenáctého století, kdy byla společnost založena Hugo Junkersem. První plynový kotel představila v roce 1912. V dnešní době má v nabídce mnoho variant těchto zařízení, která se používaj…
Odkazy