verze pro tisk

Design pro váš dům aneb rozsviťte si do nového roku stylově

7. prosinec 2012

Originální a funkční designové vypínače podtrhnou styl každého interiéru

Design pro váš dům aneb rozsviťte si do nového roku stylověDesign pro váš dům aneb rozsviťte si do nového roku stylově

Výrobce inteligentních elektroinstalací Eaton uvedl na český trh sérii designových vypínačů. Netřeba vybírat mezi vzhledem a funkčnosti, tyto interiérové doplňky v sobě spojují oboje. Stylové vypínače Eaton jsou součástí systému inteligentní elektroinstalace xComfort a splňují nejvyšší možná kritéria kvality a uživatelského pohodlí.

Při stavbě domu či rekonstrukci bytu se dříve či později vyskytne otázka výběru vypínačů. Jaké zvolit, aby ladily s barvou stěn, kam je umístit, aby je nezakrýval nábytek, instalovat je před nebo raději až po vymalování interiéru? U vypínačů Eaton jsou všechny tyto otázky zbytečné. Na výběr je z celkem 348 barevných kombinací, jsou zcela bezdrátové, takže se dají umístit kamkoliv a dle potřeby flexibilně přesouvat. Jejich montáž je velice snadná a na výběr je hned několik typů.

Vypínač bez drátů?

Tyto revoluční vypínače jsou snadno přesunovatelné díky své moderní technologii. Bezdrátový chytrý vypínač pracuje na principu vysílání a příjmu radiofrekvenčního signálu. Napájen je vlastní baterií, která má životnost až 10 let, a je zcela nezávislý na běžných kabelových rozvodech. Jeho instalace je velmi snadná. Jednoduše ho upevníte na jakýkoliv povrch či místo – na zeď, dřevo, sklo, vanu nebo noční stolek.

Čtyři designové řady – kolekce zima 2012/2013

Chytré vypínače Eaton mají čtyři designové řady a velkou škálu barevných provedení. Tři z nich se liší designem a použitými materiály, čtvrtá řada (Mysterious) je zcela ojedinělá.

Vypínače Original mají jednoduchý design, oblé linie rámečků a jsou dostupné v nenápadných a nevtíravých barvách (bílá, krémová, matně stříbrná, hnědá a světle šedá).

Řada Intense se drží současným trendům a poskytuje výběr z celé řady pastelových a metalízových barev. Tyto vypínače upoutají pozornost na první pohled, ať už svým minimalistickým či geometrickým provedením. Zlaté, růžové či azurově modré vypínače se stanou nedílnou součástí interiéru a přispějí k jeho originalitě.

Třetí možností je série vypínačů Pure určená pro nejnáročnější zákazníky. Vyznačuje se ostře řezanými liniemi a velice elegantním provedení. Tyto chytré vypínače jsou vyráběny za použití čistě přírodních materiálů, které jim dodávají netradiční a luxusní nádech. Hliník, lakovaná ocel, bambus nebo nerezová ocel, záleží jen na preferencích zákazníka.

Posledním tipem vypínačů Eaton je řada Mysterious, takzvané neviditelné vypínače. Produkty Mysterious nemají žádný rámeček ani žádné krytky. Vypínač je zapuštěn do zdi a zcela splývá s okolní stěnou. Můžete ho natřít barvou, polepit tapetou nebo na něj dát obklady. Jeho umístění v interiéru prozrazuje pouze decentní LED diodový kruh pro snadnou orientaci.

Více informací naleznete na eatonelektrotechnika.cz nebo na xcomfort.cz.

Tisková zpráva justC.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nákup nového bytu přes internet má mnoho výhod

Nákup nového bytu přes internet má mnoho výhod

Nastává chvíle, kdy chcete odejít od rodičů a založit si vlastní rodinu? V tom případě určitě budete hledat nejprve vhodné bydlení. Koupě či pronájem bytu je tím hlavním krokem, který vás čeká na cestě osamostatnění se. Teprve poté totiž můžete založit vlastní rodinu. Není příliš dobré žít celý živo…

V moderním domě nesmí chybět kvalitní a stylové dveře

V moderním domě nesmí chybět kvalitní a stylové dveře

Dveře jsou standardní součástí snad všech bytových, ale i nebytových prostorů. V dnešní době není při jejich výběru zapotřebí naprosto žádných limit. Nejdůležitějším kritériem by měla být vždy kvalita, která jde ruku k ruce s životností. Neméně podstatnou roli hraje zcela jistě i stylové provedení.…


TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

Mnoho z vás nemá odvahu pouštět se do nejrůznějších přestaveb a úprav svých interiérů a nechává tuto činnost raději specializovaným firmám. Zkusili jste ale systém suché výstavby? Příčky či podhledy si lze namontovat svépomocí snadno a rychle a zvládne to opravdu téměř každý. Zvelebte si své podkrov…

Jak se změní hypotéky od roku 2014?

Jak se změní hypotéky od roku 2014?

Máte pozemek a plánujete, že ještě letos, nejpozději příští rok začnete stavět? Nebo už jste se stavbou začali, ale protože máte kde bydlet, nikterak nespěcháte? Rozhodli se vaši rodiče, že si můžete postavit dům na jejich pozemku? Chcete stavbu financovat úvěrem? Pak pozor. Získat hypoteční úvě…
Odkazy