verze pro tisk

Dveře dodají vašemu interiéru specifický styl

14. leden 2013

Zdánlivě nepatrná výměna interiérových dveří dodá vašemu domovu specifický styl. Pomocí nových dveří sjednotíte design celé domácnosti a vytvoříte jedinečný vzhled obytných místností. Na trhu existuje nepřeberné množství různých tipů a barev dveří, stačí si jen vybrat a pustit se do projektu. Jak na to, poradí Hornbach.

Dveře dodají vašemu interiéru specifický stylDveře dodají vašemu interiéru specifický styl

Pokud jste se rozhodli pořídit si nové dveře, je nutné znát potřebnou velikost dveří včetně zárubní, proto ji změřte, než se vydáte do Hornbachu. Důležité je také vzhledem k rozmístění nábytku uvážit, na jakou stranu se budou dveře otevírat. Poptávejte levé dveře, pokud jsou panty dveří vlevo a klika vpravo a naopak. Dále můžete zvolit například dveře z masivu, hladké nebo skleněné dveře. Co se týká technického provedení, existuje speciální voština, díky které jsou dveře velice lehké a i přesto zaručují vysokou stabilitu povrchu, děrovaná dřevotříska, jež je stabilní a odolná proti zatížení, nebo exkluzivní provedení v celomasivním rámu obaleném kvalitní fólií nebo přírodní dýhou.

Zapomínat by se nemělo také na vhodně zvolený druh povrchu. Bílá fólie se vyznačuje hedvábně matným povrchem, je kvalitní a odolná vůči UV záření. Provedení CPL / CLPL je určené pro vysoké zatížený dveří, protože CPL (tvrdý laminát) má vysokou odolnost proti poškrábání a oděru / CLPL pružný laminát umožňuje ohranit oblé hrany dveří. Dekor imitace dřeva se vyznačuje robustním, ale snadno udržovatelným povrchem s imitací přírodní kresby dřeva. Dýha z pravého dřeva je tradiční a kvalitní, měla by se ale pravidelně udržovat vícevrstvým akrylátovým lakem ve více vrstvách. Hornbach má ve své nabídce 50 druhů interiérových dveří skladem, dalších 2 000 různých typů lze objednat. Dveře z Hornbachu vynikají především značkovou kvalitou, perfektním designem a přiměřenou cenou.

Pokud se chcete dozvědět více o montáži interiérových dveří, navštivte hobbymarkety Hornbach, kde právě probíhají předváděcí akce. Na nich vám až do 2. února každý pátek od 17:00 do 19:00 hod. a sobotu od 15:00 od 17:00 názorně předvedeme, jak zvládnout výměnu dveří včetně příslušného kování. Zaměstnanci firmy Hornbach vám poskytnou komplexní poradenství v oblasti daného projektu i mimo uvedené předváděcí akce. Více informací naleznete na hornbach.cz/dvere, kde si můžete stáhnout také přesný pracovní návod na montáž dveří, kterou tak zvládne opravdu každý. Pokud se na to přeci jen necítíte, Hornbach vám na požádání zajistí profesionální montáž, kterou provede osvědčená společnost z vašeho regionu.

Tisková zpráva nativepr.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

TZ: Zajímavé tipy na změnu interiéru

TZ: Zajímavé tipy na změnu interiéru

Se začátkem každého nového roku přichází množství předsevzetí. Jedním z nich by letos určitě mělo být i zlepšení kvality bydlení. Tipy a rady, jak na změnu interiéru přináší hlavní architekt studia Kamarumah, Ing. arch. Petr Reksoprodjo.

Nábytek z masivu: Vkusný skandinávský styl

Nábytek z masivu: Vkusný skandinávský styl

Nábytek z masivního dřeva je odborníky obecně považován za jeden z nejkvalitnějších druhů nábytku, který lze pořídit do domácností, ale i třeba do kancelářských prostor. Jeho výjimečnost tkví v tom, že je vyroben z jednoho kusu dřeva, nejedná se o žádné slepeniny typu dřevotřísek apod. Díky tomu je …


TZ: Nové trendy v bydlení: loftový styl, dřevěné doplňky

TZ: Nové trendy v bydlení: loftový styl, dřevěné doplňky

Stejně jako měníme šatníky, přichází s každým novým obdobím také čas na redesign interiérů našich domovů. Hornbach, který pravidelně sleduje nejnovější trendy v bydlení, přináší mnoho tipů, jak obléci naši domácnost do moderního kabátu. Změna přitom nemusí být radikální ani nákladná, stačí použít m…

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře jsou jen jedním z prvků, který může ochránit Váš majetek. Patří však mezi nejdůležitější. Bez kvalitních vchodových dveří se může lehce stát, že přijdete domů a při pohledu na vykradený byt Vám zbudou oči pro pláč. Neváhejte a co nejdříve si pořiďte kvalitní bezpečnostní dveře.
Odkazy