verze pro tisk

Garážová vrata s řetězovým stropním pohonem

12. únor 2012

Vlastní garáž v domě či v jeho přímé blízkosti má svoje velké výhody. Majitelé ji ocení zejména v tomto období, kdy venku panují kruté mrazy. Zatímco lidé, kteří parkují na veřejném prostranství před domem, musejí ráno doslova odsekávat námrazu z vozu a mají často i problémy s nastartováním automobilu, vlastníci garáží mohou vyjet naprosto bez problémů, zvláště pokud mají k dispozici vyhřívanou garáž. Pro vyhřívané garáže však platí zásada, že musejí mít spolehlivá garážová vrata.

Garážová vrata s řetězovým stropním pohonemGarážová vrata s řetězovým stropním pohonem

V zimě se u sekčních vrat dá ocenit jejich dobrá izolační schopnost

U vyhřívaných garáží jsou garážová vrata velmi podstatnou součástí. Jakmile by totiž neměla dostatečné tepelně izolační vlastnosti, pak by z garáže unikalo téměř všechno teplo a my bychom tak topili doslova nazdařbůh.

Pakliže chceme opravdu kvalitní garážová vrata, která budou dobře izolovat vnitřní prostor od vnějšího, pak jsou zřejmě nejlepší volbou sekční vrata, neboť ta mají obecně nejlepší izolační vlastnosti. Dokáží perfektně utěsnit celý vchod do garáže, kterým tak uniká jen naprosté minimum tepla.

Garážová vrata od DMS Group s.r.o.

Sekční garážová vrata, na něž se dá spolehnout, vyrábí v tuzemsku firma DMS Group s.r.o. Tato společnost je výhradním distributorem garážových vrat značky DoorHan. Distribuci provádí zejména do Prahy, Středočeského a Plzeňského kraje.

Řetězový stropní pohon

Všechna garážová vrata mají kvalitní řetězové stropní pohony, které se montují k vodící liště. Garážová vrata DoorHan jsou vhodná pro menší i větší garáže, dveře se po otevření zasouvají pod strop garáže, tudíž není ani potřeba počítat s přílišným prostorem před garáží. Vrata se otevírají automaticky, nicméně v nouzových případech, kdy například nefunguje elektrický proud, je lze otevřít i manuálně neboť součástí pohonu je i rozpojovací zařízení, které toto umožňuje.

Garážová vrata od společnost DMD Group s.r.o. se vyrábějí přímo na míru konkrétnímu zákazníkovi. Je tak možné upravit rozměry přesně dle typu garáže, barevnou variantu i další detaily.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vybíráme garážová vrata

Vybíráme garážová vrata

Prakticky každý dům má svoji garáž. Majitelé domů, kteří do garáže každý večer staví svůj automobil, chtějí, aby jejich vůz byl co nejlépe chráněn proti případnému odcizení či poškození. Garáž by tak měla mít dostatečně kvalitní garážová vrata, která zamezí přístupu cizím osobám a zároveň dostatečně…

Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Součástí prakticky každého rodinného domu je i garáž. K tomu, aby náš vůz byl dobře chráněn před případným útokem vandalů či před krádeží, je potřeba si pořídit kvalitní garážová vrata. Dnes se až na malé výjimky vyrábějí automatická garážová vrata, která lze ovládat pomocí klasických tlačítek, pod…


Garážová vrata v kvalitním provedení

Garážová vrata v kvalitním provedení

Mít vlastní garáž představuje ohromnou výhodu. V momentě, kdy máme garáž přímo v domě či v na pozemku před ním, nemusíme parkovat na veřejném prostranství. Abychom vozidlo mohli do garáže bez problémů umístit, je potřeba mít prostor dobře zabezpečený. Velmi podstatná jsou v tomto ohledu garážová vr…

Pořizujeme si garážová vrata

Pořizujeme si garážová vrata

Plánujete-li, že součástí Vašeho domu bude také garáž, kde budete moci zaparkovat svůj automobil, motorku, případně zde třeba shromažďovat věci, které potřebujete k udržování zahrady či domu, pak určitě narazíte na problém, jaká zvolit garážová vrata.
Odkazy