verze pro tisk

Grilování na zahradě je stále populárnější činností

22. září 2011

Televizní kanály nám v současné době servírují hned několik pořadů o vaření. Některé z nich jsou nevalné kvality, nicméně najdou se i pořady, v nichž se milovníci dobrého jídla a vaření přiučí mnoha zajímavým receptům. Za všechny zmiňme například pořad Šéf na grilu, kdy známý šéfkuchař připravuje specialitky na zahradních grilech.

Grilování na zahradě je stále populárnější činnostíGrilování na zahradě je stále populárnější činností

Na grilu se dají udělat zdravá a velmi chutná jídla

Grilování na zahradě je vůbec v poslední době velmi oblíbenou činností. Grily na dřevěné uhlí, elektrické i plynové grily umožňují připravovat výtečná a také poměrně zdravá jídla, a to nejen během letních měsíců, ale i třeba v podzimním období.

Kvalitní grily jsou dnes k dostání v mnoha obchodech. Pořídit si můžeme malé grily, které se dají využívat na terasách či balkonech, větší grily se pak hodí přímo na naši zahradu.

Vaření na grilu není obtížné

Pakliže nejsme úplní nováčci ve vaření, příprava pokrmů na grilu nám nebude činit výraznější problémy. Díky pořadům, jako je již zmiňovaný Šéf na grilu, si navíc můžeme připravit opravdu skvostná jídla, která budou určitě chutnat celé rodině i případným pozvaným přátelům či sousedů.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Vstupte s námi do světa grilů Weber® a přivítejte sezónu grilování s úžasnými novinkami. Jednou z hlavních je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny One-Touch® modely 57 cm, na kterém si díky vyměnitelným komponentám můžete připravit na kamenném tálu pizzu, nebo asijskou zeleninu či krevetky na…

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

Zimní grilování: nový trend, jedině s Weberem a Pohlreichem

Záliba v grilování se stala fenoménem na celém světě. V posledních letech patří grilování i v České republice ke koloritu, kterým se pravidelně začíná a končí léto. Proč se ale držet konvencí a neužít si lahodné jídlo z grilu i v následujících zimních měsících?


Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

Máte také rádi grilování? Jakmile se udělá hezké počasí, scházíte se u přátel a užíváte si dobrého jídla a zábavy? Přemýšlíte nad tím, jak by bylo příjemné mít zahradní gril doma? Tak se pojďte podívat, jaké jsou možnosti, a jak si gril vybrat.

Grily na zahradě vám umožní připravit v létě ty nejlepší pochoutky

Grily na zahradě vám umožní připravit v létě ty nejlepší pochoutky

Milovníci kvalitního jídla si jistě vždy rádi smlsnou ve chvíli, kdy jim na talíři někdo podá grilované maso. Grilování je v poslední době mimořádně oblíbenou kuchařskou činností, pouští se do ní stále více lidí. Chcete si i vy přímo doma dělat skvělé pochoutky, ale nemáte k tomu dostatečné vybavení…
Odkazy