verze pro tisk

Hypotéka po webu na financování nákupu nemovitosti

27. červenec 2011

Potřebujete finance na koupi či rekonstrukci bytu nebo domu a nevíte, jak peníze získat? Získání finančních prostředků na koupi nemovitosti nebo její rekonstrukci je nejlepší si zařídit hypotéku. Hypotéka je speciálním úvěrem, který je střednědobý až dlouhodobý. Úvěr je po získání splácen v pravidelných splátkách po dobu několika let.

Hypotéka po webu na financování nákupu nemovitostiHypotéka po webu na financování nákupu nemovitosti

Podmínky pro získání hypotéky

Obvykle je možné hypotéku získat od zhruba 300.000 Kč až do několika miliónů Kč. Hypotéka může být využita osobami, které jsou starší 18 let, mají trvalý pobyt na území České republiky, jsou občany ČR. O hypotéku lze zažádat současně i ve více lidech, maximálně však ve čtyřech osobách, které musí žít maximálně ve dvou domácnostech.

Hypotéka po webu

Hypotéka se dnes dá vyřídit zcela bez problému i z domova, a to prostřednictvím internetu. Existují totiž specializované weby, pomocí nichž lze o hypotéku online zažádat. Jedním z takovýchto webů je například Hypotéka po webu, který umožňuje snadnou a dostupnou hypotéku.

Je výhodná pro mladé rodiny

Hypotékou je možné splatit až 90% zástavní hodnoty nemovitosti, takže v podstatě potřebujete pro koupi domu či bytu nebo rekonstrukci nemovitosti jen naprosté minimum vlastních peněz. Hypotéka je tak výhodným úvěrem, který je ideální pro mladé rodiny, které chtějí bydlet ve svém a nikoliv v nájmu či v domě rodičů apod.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

Bydlení ve vlastním domě či bytě dnes rozhodně není nijak levnou záležitostí. Je třeba počítat s tím, že budeme muset platit za energie, peníze jsou pak potřeba na samotnou koupi domu a jeho zařízení, dost financí stojí i případné opravy. Finanční tíseň mohou vyřešit půjčky či Americká hypotéka.

Nápověda pro správu webu

Nápověda k administraci a pro uživatele aneb příručka kterak vkládat informace a zacházet se systémem.


TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, v letošním roce opět nabízí akční slevy na široký sortiment výrobků. Za výhodné ceny jsou ke koupi garážová vrata, vchodové dveře i bránové pohony. Výjimečná cenová nabídka trvá až do konce roku 2014, při…

Veřejné dražby nemovitostí a jejich výhody

Veřejné dražby nemovitostí a jejich výhody

Zakoupit novou nemovitost už není nutné jen přes realitní kanceláře. U nich jsou často nemovitosti cenově nadhodnocené, což v důsledku vede k tomu, že zájemce za dům, byt či jinou nemovitost zaplatí zbytečně vysokou sumu peněz. Existuje však i jiný způsob, který je pro zájemce o koupi nemovitosti mn…
Odkazy