verze pro tisk

I bazarový nábytek do kanceláře může vypadat jako nový

16. červen 2014

Pořídit si levný nábytek z bazaru, který najde využití v kanceláři či doma, mnozí z vás jistě považují za něco nepřijatelného. Nejspíše totiž máte dojem, že takovýto nábytek nemůže být kvalitní. Z omylu vás ale vyvede pohled na nabídku společnosti Officeoutlet. Ta nabízí kvalitní použitý kancelářský nábytek za velmi příznivé ceny.

Zdroj: officeoutlet.czZdroj: officeoutlet.cz

Nábytek s průměrným stářím do 3 let

V obchodě zmíněné společnosti máte možnost zakoupit skutečně špičkový bazarový nábytek. Firma totiž nabízí jen takový, který na první pohled vypadá jako nový. Stáří všech předmětů zpravidla není delší než 3 roky. A jak sami jistě uznáte, za tuto dobu se značkový nábytek neopotřebuje, vždyť by měl vydržet i několikanásobně déle.

Značková kvalita

Společnost Officeoutlet provozuje bazar s nábytkem od roku 2010. Nabízí pouze značkové kusy, a to od věhlasných výrobců, jako jsou Vitra, Konig, Neurath nebo Ahrend. Kdo se v tom trochu vyzná, ten ví, o jak kvalitní značky se jedná.

Služeb této firmy v minulosti využily i velké společnosti, jako jsou například České dráhy nebo Machine House. V každém případě je kladen důraz na to, aby byl nábytek v naprosto bezvadném stavu tak, aby byl prakticky k nerozeznání od zcela nových kusů a vypadal jako nový.

Nábytek z bazaru, který vás nezklame

Bazarový nábytek se vám bude hodit v případě, že si chcete levně zařídit svoji kancelář, avšak nehodláte v ní mít nějaké poškrábané, rozvrzané či oprýskané stoly a skříňky.

Stejně tak se dá ale použít i do domácí pracovny, klidně i do obývacího pokoje, pokud je pro tuto místnost alespoň trochu vhodný. V každém případě máte šanci ušetřit nemalé finanční prostředky. Nabídka bazaru Officeoutlet.cz je rozmanitá, obchod nabízí širokou škálu nábytku.

Komerční sdělení Placla.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak může vypadat vaše nová koupelna

Jak může vypadat vaše nová koupelna

Uvažujete o tom, že byste zrekonstruovali koupelnu ve vaší domácnosti, ale nechcete si s tím dělat moc velké starosti? Pak jsou tu právě pro vás SIKO KOUPELNY. Tato firma realizuje koupelny na klíč, tedy přímo dle vašich představ a požadavků.

Venkovní pergoly: 6 tipů, jak může pergola vypadat

Venkovní pergoly: 6 tipů, jak může pergola vypadat

Pergola je zajímavým doplňkem k terase či zahradě restaurací, stále častěji se však využívá také u rodinných domů.


Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Jak má vypadat moderní kuchyně 21. století: Vhodný nábytek a ergonomie kuchyně

Vzhled kuchyní v domácnostech prošel, podobně jako v případě dalších místností, během posledních dvaceti let velkou proměnou. Jak tedy dnes vypadají moderní kuchyně v českých bytech a rodinných domech a jaké jsou trendy?

Kanceláře k pronájmu: Pro úspěšné podnikání je potřeba mít k dispozici kvalitní prostory

Kanceláře k pronájmu: Pro úspěšné podnikání je potřeba mít k dispozici kvalitní prostory

Pakliže chcete, aby vaše firma byla úspěšná, je potřeba se nejen zaměřit na kvalitu práce, ale je nutné mít k dispozici také odpovídající zázemí. Mnozí podnikatelé nechtějí investovat do kancelářských prostor s tím, že si vystačí s prací z domova. To je sice možné a praktické, ovšem jen tehdy, pakli…
Odkazy