verze pro tisk

Internetové magazíny o bydlení mohou být zajímavým rádcem

15. květen 2012

O tom, jak by měl vypadat útulný a krásně zařízený dům, má každý z nás jistě jinou představu. Sny o co nejútulnějším bydlení jsou mnohdy nesplnitelné, a to už jen proto, že nemáme dostatek finančních prostředků, abychom si mohli dovolit luxusní nábytek z exotických dřevin, který se nám vždy líbil, jakmile jsme jej zahlédli v nějakém katalogu.

Internetové magazíny o bydlení mohou být zajímavým rádcemInternetové magazíny o bydlení mohou být zajímavým rádcem

Představy o tom, že moderní zařízení bytu či rodinného domu nutně musejí být velmi drahé, však vždy neplatí. V dnešní době se dá pořídit kvalitní nábytek, praktické bytové doplňky a další zařízení do bytu, aniž bychom si museli vzít hypotéku. Stačí jen vědět, kde se inspirovat.

Nápady a rady ohledně moderního bydlení

Inspiraci v tom, jak může vypadat moderní bydlení, hledejme nejen v bytových studiích, které jsou v obchodních centrech ve většině českých měst. Nahlédnout můžeme také do internetových magazínů o bydlení, které často poskytují zajímavé informace, nápady, rady a tipy. Do kvalitních internetových magazínů, které se týkají vybavení kuchyně, obývacího pokoje a dalších prostor uvnitř i vně domu, obvykle přispívají zkušení odborníci, kteří se v dané problematice dokáží dobře orientovat, znají současné trendy a mají přehled o tom, kde se co dá koupit a kolik to zhruba stojí.

Jak se pozná kvalitní magazín o bydlení

Magazínů o bydlení je poměrně značné množství, je tedy potřeba si vybírat pouze ty kvalitní. Poznáme je například podle toho, že obsahují obrázky či celé fotogalerie, díky nimž se čtenáři mohou nechat dokonale inspirovat. Kvalita magazínu se samozřejmě pozná i podle úrovně jednotlivých příspěvků a jejich informační hodnoty.

Jedním z nových magazínů, které vstupují na český internet, je Magazín Kuchyně a Bydlení, který bude přinášet tipy a rady ohledně bydlení, včetně například informací o nábytku. Hospodyňky zde budou také postupně nalézat zajímavé recepty. Za zmínku stojí, že zmíněný magazín má svůj profil i na facebooku, je tak svým potencionálním návštěvníkům ještě blíže.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Mistr Kutil- lidé mohou v soutěži vybírat z více než pěti tisíc kandidátů

Registrace do soutěže Mistr Kutil již skončila a nyní je na široké veřejnosti, aby mezi kandidáty vybrala 12 nejlepších. Ti se utkají ve finále 9. března v hobbymarketu Hornbach na Černém Mostě a nejlepší z nich vedle titulu Mistr Kutil získá také dům.

Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

Dětská hřiště a skluzavky mohou stát přímo před Vaším domem

Veřejná dětská hřiště jsou často zanedbaná a hodně rodičů na ně svoje děti raději ani nechce pouštět z obavy, že se zde zraní. Naštěstí dnes již není problémem, pokud máte rodinný dům se zahradou, postavit dětem vlastní privátní skluzavky a dětská hřiště.


Příspěvek na bydlení: pokrytí nákladů na bydlení pro domácnosti s nízkými příjmy

Příspěvek na bydlení: pokrytí nákladů na bydlení pro domácnosti s nízkými příjmy

Bydlení je v dnešní době poměrně drahou záležitostí, ať už bydlíte v nájmu, nebo jste vlastníky nemovitosti. Je to dáno zejména tím, že se rok od roku zvyšují náklady na provoz domácnosti. Rostou ceny elektřiny, plynu, vodného a stočného. V neposlední řadě se pak zvyšují ceny za nájemné. Mnoho lidí …

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

Zajímavé lokality k bydlení v Praze

Přestože jste možná zaslechli informace o tom, že stavebnictví je opět po čase v útlumu a vzniká málo nových rodinných a bytových domů i kancelářských budov, v hlavním městě Praha tomu tak zcela jistě není. Vždyť se stačí jen například podívat na nové byty v Praze, které aktuálně realizuje či v blíz…
Odkazy