verze pro tisk

Jak domácnost pojistit výhodně?

29. říjen 2015

Pokud jste vlastníkem nemovitosti, neměli byste zbytečně riskovat. Nikde není psáno, že vás zítra nevytopí soused, nepřijdou zloději a neodnesou si vše, co se jim zalíbí, nebo že vám přepětí v síti neponičí elektroniku. Stát se může ještě celá řada dalších nepříjemností. Bránit se proti nim lze jen jedinou cestou, a to řádným pojištěním. Výběr vám ulehčíme – představujeme jeden z nejúspěšnějších produktů na trhu - pojištění Bezpečný domov.

Jak domácnost pojistit výhodně?Jak domácnost pojistit výhodně?

 

Na co se pojištění vztahuje?

Pojištění Bezpečný domov je pojištění domácnosti a jako takové se vztahuje na movité věci, které se u vás doma nachází. Jedná se například o televizi a jiné spotřebiče, koberce, nábytek aj. Specifické je tím, že se vztahuje i na peníze a cennosti, které máte doma uloženy. Kryje také škody způsobené na optických přístrojích a rozhlasových a anténních systémech. Vztahuje se také na stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu. Jako jedno z mála se pojištění domu Bezpečný domov vztahuje i na domácí zvířata, ovšem nikoliv na zvířata chovaná k výdělečným účelům a exotická zvířata.

 

U ERGO pojišťovny se cena určuje podle obytné plochy

Majetkové pojištění je individuální záležitostí, proto vznikají problémy se stanovením reálné ceny. Vyplývá to z neschopnosti spočítat, jakou cenu movité věci mají. Často se tak stane, že je pojistka nadhodnocena nebo naopak podhodnocena, což může výrazně ovlivnit nejen cenu pojistky ale i samotné vyplácení škody v případě pojistné události.

 

Pojištění Bezpečný domov je produktem pojišťovny ERGO, která na českém trhu působí již přes 20 let. ERGO u pojištění cenu určuje na základě obytné plochy a výhodou je možnost sjednání pojištění online. Stačí zadat pouze velikost obytné plochy a vybrat si, na jakou částku chcete vaši domácnost pojistit. Pokud domácnost pojistíte například na 1.200.000 Kč, roční pojistné bude činit 2160 Kč. Při pojistné sumě 4 000 000 Kč a stejné velikosti obytné plochy zaplatíte ročně 3900 Kč.

 

Nepodceňujte význam pojištění, několik tisíc ročně vás zachrání i v případě velkých škod. Abyste vaše pojištění nastavili správně, přečtěte si ještě tento článek.

-jan-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Akce na matrace: pořiďte si novou matraci za výhodné ceny

Akce na matrace: pořiďte si novou matraci za výhodné ceny

Nákup matrace sice není nijak nákladnou investicí, vždyť kvalitní nové matrace se dají pořídit již od několika málo tisíc korun, přičemž vám vydrží minimálně několik let, přesto je dobré se informovat, zda se tyto produkty do ložnice nedají pořídit za ještě výhodnějších podmínek nežli v běžných obch…

TZ: Vyzdobte svoji domácnost orchidejí

TZ: Vyzdobte svoji domácnost orchidejí

Mnozí z nás rádi zkrášlují svá obydlí květinami. Na trhu je k dostání nepřeberné množství typů pokojových i řezaných rostlin. Některé z nich rostou bez nároku na výjimečnou péči, ovšem jiným je potřeba porozumět. Mezi velmi krásné a často žádané květiny patří bezesporu orchideje. Pokud chcete pěstov…


Aktuální nabídka zboží Tchibo pro Vaši domácnost

Aktuální nabídka zboží Tchibo pro Vaši domácnost

Pořídit si spotřebiče do domu, ložní prádlo či také například oblečení pro ženy i muže, to vše lze nyní u značky Tchibo.

Úsporná domácnost: nahraďte klasické žárovky LEDkami

Úsporná domácnost: nahraďte klasické žárovky LEDkami

Během dne, kdy přes okno do domácnosti proudí dostatek světla, není potřeba svítit. Horší je to však večer, kdy se stmívá a naše oči již registrují nedostatek světla. Pakliže si chceme číst či dělat nějakou jinou domácí činnost, bez umělého osvětlení už se neobejdeme. Jak však docílit toho, abychom …
Odkazy