verze pro tisk

Kuchyňské potřeby od Tescomy

10. srpen 2011

Při vybavování kuchyně nesmíme zapomenout ani na kvalitní kuchyňské potřeby a nádobí. Jen s ním si totiž budeme v naší kuchyni připravit kdykoliv lahodné pokrmy či nápoje.

Kuchyňské potřeby od TescomyKuchyňské potřeby od Tescomy

Dnes je na trhu možné dostat již velmi pěkné sady kuchyňských potřeb, které díky svojí kvalitě budou v domácnosti sloužit po mnoho let, aniž bychom museli myslet na nákupy nových věcí. Například společnost Tescoma nabízí vysoce kvalitní kuchyňské potřeby všeho druhu.

Nádobí pro vaření a pečení

V nabídce této tradiční společnosti tak nalezneme nádobí na vaření a pečení - hrnce, rendlíky, zapékací misky, tlakové hrnce či například také nádobí na fondue nebo do mikrovlnné trouby. Hrnce z nabídky Tescoma jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, zejména z nerezavějící oceli, jejich dno je opatřeno silným dnem a po stranách jsou ergonomické úchyty, které usnadňují manipulaci s hrnci.

Termosky

Kromě klasického nádobí na vaření či pečení je možné si u společnosti Tescoma objednat dále také třeba termosky z odolných plastů, které nám skvěle poslouží pro uchování a podávání chladných či naopak horkých nápojů. Systém termosky je zařízen tak, aby nápoje vydržely horké ( nebo studené) po několik hodin. Ráno si tak můžeme připravit teplý čaj, který pak můžeme nalévat i po celé dopoledne, ušetříme tak spoustu času vařením nových nápojů a tím i energii.

Špičkové kuchyňské potřeby

Kuchyňské potřeby Tescoma se řadí mezi naprostou špičku. Při nákupu je možné využít přímo i internetový obchod Tescoma, kde jsou tyto produkty k dostání za velmi příjemné ceny. V porovnání se starými kuchyňskými potřebami, které již dosluhují, jsou tyto hrnce, zapékací misky, termosky a další produkty mnohem lepší a kvalitnější, a už se jedná o použitý materiál, z něhož jsou vyrobeny, nebo vlastnosti, které se ukáží během používání těchto kuchyňských potřeb. Tescoma kromě nádobí či termosek nabízí dále také výrobky určené ke stolování, tedy sady příborů, mlýnky na koření apod.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kuchyňské potřeby pro vaření a pečení

Kuchyňské potřeby pro vaření a pečení

Moderně zařízený dům se pozná hned při prvním pohledu. Platí to i o návštěvě kuchyně, která by se měla pyšnit nejen moderně zařízenou kuchyňskou linkou, funkčním nábytkem či například dobrým osvětlením, které pomáhá při vaření, ale rovněž se to pozná také na kvalitním nádobí.

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

V novém domě jsme si právě kompletně zařídili i kuchyni, nicméně stále máme pocit, že nám zde něco chybí. Po krátkém přemýšlení na to konečně přijdeme. Přestože je vše v kuchyni cítit novotou a moderním stylem, vše kazí naše staré kuchyňské potřeby, které sem už zkrátka nezapadají. Do nové kuchyně z…


Kuchyňské potřeby Tescoma - hrnce, sklenice na víno

Kuchyňské potřeby Tescoma - hrnce, sklenice na víno

Značku Tescoma není potřeba nijak dlouze představovat. Každý, kdo doma vaří, musí uznat, že pro práci v kuchyni je potřeba mít kvalitní nádobí. Pakliže využíváme moderní hrnce a pánve, pak je příprava pokrmů mnohem snadnější a hlavně zdravější. Důležitou vlastností pro hrnce je to, aby měly dostate…

Kuchyňské spotřebiče značky Baumatic

Kuchyňské spotřebiče značky Baumatic

Nepříjemnou situaci, kdy se nám doma porouchá nějaký spotřebič, musíme obvykle řešit rázně a hlavně rychle. O to podstatnější je to v momentě, kdy se nám porouchá některý ze spotřebičů v kuchyni. Ty jsou totiž pro chod domácnosti naprosto nezbytné. Jen si představte, jak by vypadal nᚠživot bez fun…
Odkazy