verze pro tisk

Kuchyňské potřeby Tescoma - hrnce, sklenice na víno

13. březen 2012

Značku Tescoma není potřeba nijak dlouze představovat. Každý, kdo doma vaří, musí uznat, že pro práci v kuchyni je potřeba mít kvalitní nádobí. Pakliže využíváme moderní hrnce a pánve, pak je příprava pokrmů mnohem snadnější a hlavně zdravější. Důležitou vlastností pro hrnce je to, aby měly dostatečně pevnou strukturu, nepodléhaly korozi a při vaření v nich nedostávaly potraviny nějakou pachu. Právě hrnce Tescoma tyto vlastnosti splňují, jsou totiž vyráběny z prvotřídní nerezové oceli.

Foto: eshop.tescoma.czFoto: eshop.tescoma.cz

Odolné hrnce z nerezových materiálů

Hrnce Tescoma mají velmi silné dno, které zaručuje velmi dobrou tepelnou vodivost. Potraviny jsou tak vařeny rovnoměrně, což vede i k rychlejší přípravě pokrmů. Tescoma také vyrábí velmi kvalitní tlakové hrnce, které mají perfektně uzpůsobená víka, u nichž nehrozí, že by tlakový hrnec vybuchl. Obsahují totiž i pojistku, která zafunguje v případě, že se v tlakových hrncích vytvoří příliš vysoký tlak.

Sklenice na víno

Tescoma není jen specialistou na klasické a tlakové hrnce. V sortimentu této značky se dají najít i špičkové sklenice na víno, které se hodí pro podávání bílých i červených vín. Jsou tak vhodné zejména pro podávání vín, když k vám domů přijde nějaká návštěva. Výhodou je, že lze sklenice na víno Tescoma mýt i v automatických myčkách na nádobí, přičemž nehrozí jejich poškrábání či jiné poškození.

Produkty značky Tescoma se samozřejmě nehodí jen do domácnosti. V současnosti jsou hrnce, sklenice na víno i další produkty Tescoma k vidění i v mnoha špičkových restauracích, které dbají na kvalitu kuchyně a stolování.

Pokud si v nejbližší době hodláte pořizovat nové hrnce, tlakové hrnce či třeba jen nějaké kvalitní sklenice na víno, pak nelze než doporučit produkty značky Tescoma. Na hrnce a sklenice na víno Tescoma je dávána dlouhá záruční lhůta.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kuchyňské potřeby od Tescomy

Kuchyňské potřeby od Tescomy

Při vybavování kuchyně nesmíme zapomenout ani na kvalitní kuchyňské potřeby a nádobí. Jen s ním si totiž budeme v naší kuchyni připravit kdykoliv lahodné pokrmy či nápoje. Dnes je na trhu možné dostat již velmi pěkné sady kuchyňských potřeb, které díky svojí kvalitě budou v domácnosti sloužit po m…

Kuchyňské potřeby pro vaření a pečení

Kuchyňské potřeby pro vaření a pečení

Moderně zařízený dům se pozná hned při prvním pohledu. Platí to i o návštěvě kuchyně, která by se měla pyšnit nejen moderně zařízenou kuchyňskou linkou, funkčním nábytkem či například dobrým osvětlením, které pomáhá při vaření, ale rovněž se to pozná také na kvalitním nádobí.


Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

Do nové kuchyně se hodí pořídit si také nové kuchyňské potřeby

V novém domě jsme si právě kompletně zařídili i kuchyni, nicméně stále máme pocit, že nám zde něco chybí. Po krátkém přemýšlení na to konečně přijdeme. Přestože je vše v kuchyni cítit novotou a moderním stylem, vše kazí naše staré kuchyňské potřeby, které sem už zkrátka nezapadají. Do nové kuchyně z…

Pro vaření používejme jen kvalitní kuchyňské nádobí

Pro vaření používejme jen kvalitní kuchyňské nádobí

Vaření je pro mnoho lidí koníčkem, kterým se odreagovávají od běžných starostí a povinností. Stále více lidí přichází na chu vaření, což je mimo jiné i důsledkem velké obliby různých televizních pořadů o vaření. Každý, kdo se v kuchyni alespoň jednou za čas pohybuje a připravuje si nějaký chutný po…
Odkazy