verze pro tisk

Kvalitní internet v Praze? Zkuste Airwaynet

24. červen 2016

Bez kvalitního internetového připojení se dnes neobejde žádná domácnost. Pokud bydlíte v Praze, máte na výběr hned z několika operátorů, kteří vám internet poskytnou. Jednou ze spolehlivých firem je Airwaynet.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Rychlý internet již od 290 Kč/měsíc

Proč zvolit pro internet v Praze právě Airwaynet? Už jen kvůli nulovým počátečním nákladům. Ani korunu nezaplatíte za Wi-Fi router, jehož zapůjčení je u většiny ostatních společností zpoplatněn. Dostanete jej spolu se smlouvou a díky němu si doma můžete vytvořit vlastní bezdrátovou síť, kdy počítače v celé domácnosti nebudou muset být napojené na kabely.

Zaplatíte pouze pevný měsíční paušál. Jeho výše se bude odvíjet od rychlosti vašeho připojení. Základní cena začíná již na 290 Kč měsíčně.

Vzhledem k tomu, že jde doba internetu rychle kupředu, podepisuje se smlouva u Airwaynet vždy jen na 1 rok. Poté se sami můžete rozhodnout, zda ji prodloužíte, změníte tarif, případně přejdete k jinému operátorovi.

V současné době už tohoto operátora využívají tisíce domácností po celé Praze. Oceňují kvalitní a bezproblémový signál s minimem výpadků. Na rozdíl od ostatních operátorů se nemusíte bát toho, že byste třeba na několik dní zůstali bez internetu. Pokud se náhodou přihodí, že vám internet nebude fungovat, stačí kontaktovat zástupce společnosti, kteří okamžitě sjednají nápravu. Podpora funguje 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Airwaynet pokrývá téměř celou Prahu

Airwaynet je spolehlivý poskytovatel internetu v Praze a jejím okolí. Aktuálně pokrývá více než 93 % území hlavního města, takže se nemusíte obávat toho, že by byl ve vaší lokalitě nedostupný. V případě, že si nejste jisti, zda je možné mít ve vašem bydlišti internet právě od této společnosti, stačí se podívat na webové stránky, případně firmu kontaktovat na telefonním čísle 245 006 565. Operátoři s vámi budou rádi vše komunikovat.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nákup nového bytu přes internet má mnoho výhod

Nákup nového bytu přes internet má mnoho výhod

Nastává chvíle, kdy chcete odejít od rodičů a založit si vlastní rodinu? V tom případě určitě budete hledat nejprve vhodné bydlení. Koupě či pronájem bytu je tím hlavním krokem, který vás čeká na cestě osamostatnění se. Teprve poté totiž můžete založit vlastní rodinu. Není příliš dobré žít celý živo…

Zkuste nový internetový obchodní dům, a nakupování bude ještě jednodušší

Zkuste nový internetový obchodní dům, a nakupování bude ještě jednodušší

Internetové nakupování je mezi lidmi stále oblíbenější. Nikam nemusíte chodit, nemusíte čekat fronty u pokladen, potkávat nervózní zákazníky, a nebo složitě pobíhat od obchodu k obchodu, abyste našli to, co potřebujete. Ale i na internetu může být nakupování složitější, zejména pokud chcete najednou…


Nákup elektroniky přes internet

Nákup elektroniky přes internet

Při nákupu elektroniky je dobré si namísto návštěvy nejbližšího kamenného obchodu v blízkosti domova zjistit ceny, za něž se dá elektronika pořídit na internetu. Počítače, notebooky, fotoaparáty, mobily či další spotřebiče se totiž na internetu mnohdy dají pořídit daleko levněji, ušetřit se dají sto…

Online hledání realit v Praze

Online hledání realit v Praze

Developerské projekty velké části společností jsou orientovány především na lokalitu Prahy a jejího blízkého okolí. Právě zde je největší nabídka volných bytů, reality k pronájmu či prodeji se zde dají najít snadněji nežli v dalších částech republiky.
Odkazy