verze pro tisk

Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

23. březen 2016

Chystáte se na několik dní či týdnů jet do Plzně za prací, zábavou nebo turistikou a potřebujete najít levné ubytování? Kvalitní zázemí za velmi příznivé ceny najdete v obci Dýšina.

Levné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemíLevné ubytování v okolí Plzně: Areál ubytovny v Dýšině nabízí poklidné zázemí

Dýšina je malou obcí, která se nachází jen cca 6 kilometrů od centra Plzně. Stálých obyvatel zde žije pouze několik set, přesto se zde nachází ubytovna, kterou po celý rok využívají nejen dělníci, ale také běžní turisté.

Levnější ubytování v Plzni nenajdete

Pokud zvolíte právě ubytovnu v Dýšině, ušetříte za ubytování spoustu peněz. Zatímco jiná zařízení tohoto typu v centru Plzně stojí až 500 Kč na den, nemluvě o hotelech a penzionech, v Dýšině vás ubytují za cenu, která nemusí dosahovat ani 200 Kč/den. Vybrat si přitom můžete lůžko ve dvou a třílůžkových pokojích. Jsou sice stroze, přesto však útulně zařízené.

Čeká na vás příjemné prostředí v blízkosti golfového hřiště

Ubytovna Plzeň – Dýšina nabízí nejen levné, ale hlavně také poklidné zázemí. Nečekejte zde žádný městský ruch, objekt stojí na okraji obce, v těsné blízkosti známého golfového areálu, který patří k nejmodernějším v celé České republice.

Objekt je čistý a bezpečný

Ubytovna se těší dobré pověsti, na rozdíl od mnoha jiných objektů tohoto typu. Je čistá, zvenčí hlídaná, nabízí i možnost aktivního odpočinku, neboť je její součástí i venkovní zahrada s nohejbalovým hřištěm.

Ubytování v Dýšině můžete zvolit ať už jako běžní turisté, kteří do Plzně a okolí přijíždějí za památkami a kulturou, nebo také jako lidé, kteří sem pro změnu jedou za prací. V Plzni je dnes celá řada velkých průmyslových podniků a továren, v nichž neustále nabírají nové zaměstnance.

Ubytovna Dýšina vás i při měsíčním pobytu vyjde levněji nežli klasický pronájem bytu. Příliš peněz nedáte ani za dopravu do centra Plzně, jezdí odtud městská hromadná doprava, která vás do města dopraví během 10 – 15 minut.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Levné ubytování v centru Ostravy - hotel Veronika

Najít kvalitní hotel v Ostravě bylo dříve docela velkým problémem. Naštěstí dnes již návštěvníci této slezské metropole najdou dobré a levné hotely Ostrava mnohem snadněji.

Ubytování v Avanti hotelu Brno

Ubytování v Avanti hotelu Brno

Při cestě do Brna je pro ubytování možné zvolit například Avanti hotel Brno, tříhvězdičkový hotel v blízkosti centra města, který disponuje velmi příjemným ubytováním a špičkovými službami na úrovni evropského standardu. Avanti hotel Brno se nachází u parku Lužánky a je zaměřen především na kongreso…


V Praze a okolí významně vzrostl počet nových developerských projektů

V Praze a okolí významně vzrostl počet nových developerských projektů

Mladé rodiny s dětmi a další lidé, kteří v současné době sledují nabídku na možnosti nového bydlení, si jistě všimli, že za poslední rok dva se v Praze a okolí začaly realizovat mnohé projekty, jejichž cílem je vytvořit kvalitní rezidenční bydlení.

Hledáte stavební pozemek v okolí Brna? U Skryje najdete pěkný pozemek s hotovým projektem

Hledáte stavební pozemek v okolí Brna? U Skryje najdete pěkný pozemek s hotovým projektem

Už vás omrzelo bydlení v centru Brna, kde je přílišný ruch a ne zrovna vhodné prostředí pro bydlení s malými dětmi? Pokud hledáte nějaký pozemek, kde byste si mohli postavit rodinný dům, který by byl v poklidné lokalitě, pak pro vás máme jeden zajímavý tip. Je jím pozemek u Brna, konkrétně v obci Sk…
Odkazy