verze pro tisk

Maximální využití energie na vytápění při minimálních nákladech

12. září 2012

Pokud přemýšlíte, jak ušetřit za vytápění, máme tu pro vás jedno řešení. Jsou jím topné panely Thermotec, které jsou určeny pro vytápění všech místností v domě či bytě. Jedná se o elektrické vytápění, které ovšem oproti jiným alternativám topení výrazně šetří energii, a to až o 50 procent v porovnání s akumulačními kamny a až o 30 procent v porovnání s elektrickými přímotopy.

Maximální využití energie na vytápění při minimálních nákladechMaximální využití energie na vytápění při minimálních nákladech

Značka Thermotec má svůj původ v Německu a k dostání u nás je internetovém obchodě www.topeni.cz. Topné panely Thermotec lze pořídit s výkonem od 650 W až do 2450 W a jsou tak vhodné pro vytápění místností o velikostech od 4 metrů čtverečných až do 35 metrů čtverečných.

Vytápění Thermotec je spojeno s velice komfortním způsobem ovládání. Teplotu je možno regulovat v každé místnosti velmi přesně a nezávisle na sobě. K topným panelům lze dokoupit řídicí jednotky a bezdrátové termostaty, s jejichž pomocí si můžete nastavit požadovanou teplotu a řídicí jednotka bude nadále teplotu udržovat přesně podle vašeho přání. Komunikace mezi jednotkou a topnými tělesy pak probíhá bezdrátově. Jedná se o moderní způsob vytápění, který využívá inovativní technologie. Kromě běžného ovládání si tak lze zřídit dokonce propojení topení s mobilním telefonem nebo vzdáleným počítačem a teplotu si regulovat aniž byste byli přítomni doma nebo si zvolit časovač, který bude teplotu upravovat v přesně stanovených intervalech.

Zásadní výhodou je také životnost tohoto způsobu vytápění. Záruka je stanovena na 30 let, takže topné panely Thermotec mají sloužit po několik generací, přičemž po celou dobu je garantována bezúdržbovost. Na revizích či opravách tak ušetříte další peníze, poněvadž nebudou zapotřebí.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dodavatel zelené energie

Dodavatel zelené energie

Jednou ze společností, která funguje jako dodavatel energií pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele, je firma ST ENERGY, s.r.o. Ta získala licenci na prodej elektřiny a zemního plynu v roce 2010. V současné době se zaměřuje především na prodej takzvané „zelené energie“, což je energie, která j…

Investice do nových oken a zateplení domu výrazně sníží náklady na energie

Investice do nových oken a zateplení domu výrazně sníží náklady na energie

Vzhledem k tomu, že ceny elektřiny a plynu mají v posledních letech hodně vzestupný trend, zvyšují se i náklady na bydlení. Pakliže člověk bydlí v malé garsoniéře, výdaje za energie se mu příliš nezvednou. Jiné je to však v případě, že vlastníme rozlehlý rodinný dům, kde je spotřeba elektřiny či ply…


Chemická kotva a její využití při stavbě domů

Chemická kotva a její využití při stavbě domů

Na stavbách musejí pracovníci často řešit problém, jak k sobě co nejpevněji připevnit dva různé materiály. Pakliže má být spoj těchto materiálů skutečně kvalitní a dostatečně pevný tak, aby vydržel i velkou zátěž, musí se použít speciální materiály.jedním z nejčastěji využívaných je chemická kotva.

Hliník a jeho využití ve stavebnictví

Hliník a jeho využití ve stavebnictví

Již desítky let se ve stavebnictví ( a samozřejmě nejen v něm) využívá hliník. Tento lehký kov byl objeven již v první polovině devatenáctého století. Má charakteristickou stříbřitě šedou barvu a svoje uplatnění právě například ve stavebnictví nalézá nejčastěji v podobě různých sloučenin.
Odkazy