verze pro tisk

Moderní bezdotykové odpadkové koše

22. září 2011

V našem rodinném domě je potřeba pravidelně uklízet a udržovat pořádek, jinak se zde mohou šířit různé mikroby, usazovat prachové částice apod. Špína a nepořádek dělá neplechu a našemu zdraví rozhodně neprospívá. Pro drtivou většinu lidí je udržování pořádku v domácnosti naprostou samozřejmostí.

foto: kvalitnikose.czfoto: kvalitnikose.cz

Při práci v kuchyni i jiných činnostech v domě je potřeba odkládat odpad do koše, abychom jej nemuseli shromažďovat někde v pytli či běhat neustále do popelnice před barák.

Odpadkové koše dnes nemusejí v kuchyni či jiných místnostech stát kdesi v rohu, aby byly co nejméně vidět. Dnes se totiž dají pořídit i velmi elegantní odpadkové koše, které mají pěkný design a mohou tak spoluvytvářet celkový příjemný dojem z celé místnosti.

Bezdotykové koše jsou maximálně hygienické

Velmi moderní a v současné době dosti žádané jsou například bezdotykové koše. Z hlediska hygieny se jedná o precizně řešené odpadkové koše, které jsou nejen vysoce funkční, ale mají rovněž atraktivní design. Díky bezdotykovým košům se výrazně snižuje výskyt bakterií v kuchyni i dalších místnostech v domě.

Jak fungují bezdotykové odpadkové koše

A jak bezdotykové koše fungují? Při jejich využívání je využito speciálních infračervených senzorů, díky nimž se víko odpadkového koše otevírá bezdotykově. Není tak potřeba žádného kontaktu, ruce zůstávají čisté, což se hodí například při přípravě jídel, kdy si po každém odhození odpadku do koše nemusíme omývat znovu a znovu znečištěné ruce. Bezdotykové koše mají baterie, které vydrží při pravidelném používání i půl roku.

Odpadkové koše Hailo

Jako příklad moderních produktů tohoto odvětví lze uvést například odpadkové koše Hailo, které se vyznačují moderním designem. Lze je vybrat v mnoha barevných variacích a velikostech. Tělo těchto odpadkových košů je vyrobeno z nerezové oceli, která je pokryta odolným lakem, tudíž vydrží po mnoho let. Odpadkové koše Hailo jsou vysoce hygienické a praktické.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Ladislav K.

středa, 28. prosinec 2016
11:59

Docela dobrý výběr všemožných odpadkových košů a dalších kuchyňských doplňků mají tady: http://www.trendo.cz


Čtěte také...

Moderní zařízení bytu: lepší životní úroveň

Moderní zařízení bytu: lepší životní úroveň

Dle průzkumů mnohých vědců bylo zjištěno, že naše životní úroveň se mimo jiné odvíjí také od našeho bydlení. S tím samozřejmě souvisí nejen zařízení bytu, ale také vhodně zvolené barvy na stěnách, výběr nábytku a celkově řešený prostor vašeho domu. Moderní bydlení je založené na minimalismu, tedy…

Moderní obytný dům potřebuje moderní bezpečnostní systémy

Moderní obytný dům potřebuje moderní bezpečnostní systémy

Na úvod jednoduchá otázka. Cítíte se v domě, ve kterém žijete, bezpečně, anebo se vám uleví, až když zavřete a zamknete dveře svého bytu?


Moderní záclony pro rok 2014

Moderní záclony pro rok 2014

Blíží se konec roku a s ním přicházejí i nové trendy v oblasti bydlení a vybavení domácnosti. Ty se nevyhýbají ani záclonám a závěsům. Nastiňme si tedy, jaké se dají očekávat trendy pro moderní záclony v roce 2014.

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti moderního povlečení a lůžkovin pro následující rok? Pokud vám ložní povlečení již dosluhuje, nechte se inspirovat fotografiemi, které nastiňují, jaké novinky jsou v tomto směru připraveny pro rok 2014.
Odkazy