verze pro tisk

Na míru lze vyrobit i saunu do vašeho domu

12. červen 2017

Pobyt v sauně vás prohřeje od hlavy až k patě, uvolní dýchací cesty, zklidní srdce, prokrví končetiny. Pozitivních důsledků saunování je opravdu mnoho, a tak není divu, že se sauna stává stále běžnější součástí domácnosti.

Zdroj: finskasauna.czZdroj: finskasauna.cz

Vlastnictví soukromé sauny má pochopitelně mnoho výhod. Nemusíte nikam dojíždět a především máte svůj klid. Uvažujete také o pořízení vlastní sauny? Vaše potřeby by mohla zcela splnit sauna na míru.

Atypické sauny sednou každému

Různé firmy vám nabídnou hotová řešení, která jsou fajn, pokud nevyžadujete nic speciálního a máte dostatek prostoru. V opačném případě ale budete potřebovat řešení přizpůsobené vašim potřebám. Atypické sauny na míru lze vyrobit i do malých interiérů, v atypickém tvaru či ze zvolených materiálů.

Z čeho si lze vybírat?

Základem je zvolit si, zda chcete samostatně stojící, nebo vestavěnou saunu a z jakého by měla být materiálu. Klasicky se používá skandinávský smrk, luxusní sauny se vyrábí také z exotických dřevin z Afriky, jako jsou abachi, limba či fuma.

Moderního designu lze dosáhnout pomocí skleněných prvků – dveří nebo stěn. Celkový dojem pak dokreslíte pomocí saunových doplňků, jako jsou barevně podsvícené teploměry, naběračky, džbery atd.

Jak začít?

Uvažujete-li o sauně, vyberte si firmu, jíž svěříte její realizaci. Sázkou na jistotu je česká firma Horavia s.r.o., která zde zastupuje rodinnou finskou společnost Harvia. Na jejich webu finskasauna.cz stačí vyplnit pár údajů – jakou saunu chcete, kolik peněz jste ochotní investovat či jaké máte prostory. Odborníci už se vám ozvou a proberou s vámi detaily, aby vaše sauna na klíč byla dokonalá. Skutečně se nebudete muset o nic starat, realizaci nechte na profesionálech.

Od firmy Harvia získáte saunu přímo od finských projektantů, takže se nebudete muset spokojit s žádnou náhražkou. Dostanete to, co si tolik zamilovali sami Finové – místo, kam si můžete chodit odpočinout.

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Webmaster

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Fasádní vrata Hörmann šitá domu na míru

Fasádní vrata Hörmann šitá domu na míru

Snad každý od svých garážových vrat vyžaduje bezpečnost a především spolehlivý chod. Zapomínat by ale neměl také na design a celkový vzhled domu. Společnost Hörmann pro tyto účely nabízí jedinečné řešení v podobě hliníkových sekčních fasádních vrat. Ta lze integrovat do fasády tak, že budou takřka n…

Plechová střešní krytina kvalitně ochrání střechu vašeho domu

Plechová střešní krytina kvalitně ochrání střechu vašeho domu

Kvalitu střechy ovlivňuje několik faktorů. Jednou z jejích nejdůležitějších částí je střešní krytina. Ta chrání dům před zatékáním ve chvíli, kdy venku prší, dále pak i před dalšími klimatickými jevy, zejména větrem. Ve chvíli, kdy provádíte rekonstrukci nebo výstavbu střechy, máte možnost vybrat si…


Ztratila fasáda vašeho domu svou původní krásu? Co dělat?

Ztratila fasáda vašeho domu svou původní krásu? Co dělat?

Vzpomínáte si ještě kolik času a úsilí vám dalo vybrat správnou fasádu na váš rodinný dům? Přijde vám, že fasáda příliš rychle chátrá a ztrácí svůj původní jas a eleganci, kterou mívala, když byla nová? Bez potřebné péče nevydrží žádný materiál navěky elegantní. Natož pak fasády, které jsou neustále…

Betonová střešní krytina: Vlastnosti jí předurčují k tomu, aby se objevila na střeše vašeho domu

Betonová střešní krytina: Vlastnosti jí předurčují k tomu, aby se objevila na střeše vašeho domu

Před pokládkou střešní krytiny na střechu rodinného domu dnes máte na výběr z poměrně mnoha materiálů. Zatímco v minulosti byly upřednostňovány klasické pálené tašky, dnes mnozí majitelé rodinných domů a jejich stavitelé dávají přednost modernějším materiálům, které jsou více odolné vůči poškození, …
Odkazy