verze pro tisk

Na Střechách Praha 2014 bude Ruukki nadělovat slevy i s možností vyhrát střechu zdarma

20. leden 2014

Žádný návštěvník veletrhu Střechy Praha v pražských Letňanech by neměl minout stránek finského výrobce ocelových střech Ruukki. Ať už budou návštěvníci hledat jen inspiraci nebo konkrétní střechu pro svůj dům, ve stánku Ruukki najdou obojí.

Na Střechách Praha 2014 bude Ruukki nadělovat slevy i s možností vyhrát střechu zdarmaNa Střechách Praha 2014 bude Ruukki nadělovat slevy i s možností vyhrát střechu zdarma

Vedle širokého výběru kvalitních finských ocelových střech, tam na ně navíc čekají veletržní slevy a soutěž o novou střechu zdarma. Veletrh Střechy Praha 2014 proběhne ve dnech 23. 1. – 25. 1. 2014 v Praze na výstavišti PVA Letňany. Na veletrhu se představí široké množství produktů a firem z oblasti střešních krytin a „roofingu“, konstrukčních systémů, obvodových plášťů a stavebnictví vůbec. Souběžně na výstavišti probíhají i veletrhy Solar Praha a Řemeslo Praha.

V rámci veletrhu mohou návštěvníci získat nejoblíbenější střešní krytiny Ruukki s významnou slevou. Na stánku Ruukki si stačí vyzvednou veletržní leták potvrzující garantovanou veletržní slevu a objednat krytinu u kteréhokoliv z partnerů do 31. 3. 2014. Stánek Ruukki má číslo 318 a umístěn bude v hale číslo 3.

Stručná pravidla soutěže o střechu zdarma

Každý, kdo na stánku zanechá do soboty 25. 1. do 16:00 vyplněný anketní formulář, může vyhrát střešní krytinu a okapový systém z nabídky společnosti Ruukki CZ s.r.o. v celkové hodnotě 50 000,- Kč (podle aktuálního ceníku Ruukki, včetně DPH). Výsledky soutěže naleznete na www.ruukkistrechy.cz nejpozději 31. 3. 2014.

10 důvodů pro střechu Ruukki

1. Kvalitní finská ocel, nejdelší záruka na trhu

2. Tloušťka plechu 0,5mm, tři druhy povrchové úpravy podle volby zákazníka

3. Až 50 let záruka proti prorezivění (dle typu povrchové úpravy)

4. Až 20 let záruka na estetický vzhled (dle typu povrchové úpravy)

5. Vysoká odolnost vůči sněhu a ledu

6. Vhodné i pro střechy s nízkým sklonem

7. Certifikované realizační firmy pro poradenství a pokládku

8. Rychlá doprava na místo vaší stavby

9. Široká škála barev, okapový systém v barvě krytiny

10. Cenová nabídka a poradenství zdarma

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak vyhrát boj s vlhkostí v koupelně?

Jak vyhrát boj s vlhkostí v koupelně?

Která místnost v bytě je ze všech nejvlhčí? Za normálních okolností jasně vede koupelna. Všudypřítomná vlhkost je živnou půdou pro plísně a zároveň se podepisuje na životnosti nábytku.

Plechová střešní krytina kvalitně ochrání střechu vašeho domu

Plechová střešní krytina kvalitně ochrání střechu vašeho domu

Kvalitu střechy ovlivňuje několik faktorů. Jednou z jejích nejdůležitějších částí je střešní krytina. Ta chrání dům před zatékáním ve chvíli, kdy venku prší, dále pak i před dalšími klimatickými jevy, zejména větrem. Ve chvíli, kdy provádíte rekonstrukci nebo výstavbu střechy, máte možnost vybrat si…


Možnosti realizace kuchyně

Možnosti realizace kuchyně

Prostor kuchyně je jedním z nejvíce vytěžovaných míst v každé domácnosti. Pakliže rádi a často vaříte, je prakticky nutné, abyste doma měli dostatečně kvalitně zařízenou a vybavenou kuchyni. Existuje několik možností, jak si vybavit kuchyň dle svých představ.

Zkuste nový internetový obchodní dům, a nakupování bude ještě jednodušší

Zkuste nový internetový obchodní dům, a nakupování bude ještě jednodušší

Internetové nakupování je mezi lidmi stále oblíbenější. Nikam nemusíte chodit, nemusíte čekat fronty u pokladen, potkávat nervózní zákazníky, a nebo složitě pobíhat od obchodu k obchodu, abyste našli to, co potřebujete. Ale i na internetu může být nakupování složitější, zejména pokud chcete najednou…
Odkazy