verze pro tisk

Nákup elektroniky přes internet

12. srpen 2011

Při nákupu elektroniky je dobré si namísto návštěvy nejbližšího kamenného obchodu v blízkosti domova zjistit ceny, za něž se dá elektronika pořídit na internetu. Počítače, notebooky, fotoaparáty, mobily či další spotřebiče se totiž na internetu mnohdy dají pořídit daleko levněji, ušetřit se dají stovky, ba dokonce tisíce korun.

Nákup elektroniky přes internetNákup elektroniky přes internet

Nákup elektroniky přes eshop Itek.cz

Při shánění elektroniky stojí za to navštívit například internetové obchodní centrum Itek.cz. Jedná se o eshop, který se přímo specializuje na prodej elektroniky všeho druhu. Obchod je vyloženě postaven na nízkých cenách, kterým běžné kamenné i mnohé internetové obchody mohou jen těžko konkurovat. Nákup na Itek.cz má navíc spoustu výhod. Doprava zboží na Vámi určenou adresu je zdarma, při objednání se platí pouze jednorázový poplatek za expedici, a to bez ohledu na počet balíků. Poplatek činí v současné době 75 Kč. Nákup lze provést i prostřednictvím 13 odběrných míst, která jsou rozmístěna po celé České republice. Při objednání zboží do 19:00 Vám budou zakoupené produkty doručeny již během následujícího dne, není tak třeba čekat dny či dokonce týdny.

Produkty lze zakoupit i na splátky

Elektronika není levnou záležitostí a mnoho lidí nemá na účtu či doma peníze na nákup například nového počítače. Prodej notebooků, počítačů či další elektroniky je ale na Itek.cz možný i na splátky, čímž se veškeré zboží stává mnohem dostupnější. U vybraných produktů je navíc zákazníkům distribuován i dárek.

Na skladě je 125.000 produktů

Internetový obchod Itek.cz, specialista na prodej elektroniky, má na skladě celkem 125.000 produktů. Doprava je možná se zavoláním nebo i prostřednictvím večerního doručení mezi 17:00 až 21:00 hodinou. Eshop Itek.cz je mezi zákazníky velmi populární, což dokazuje i pozitivní hodnocení na serveru Heuréka.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nákup nového bytu přes internet má mnoho výhod

Nákup nového bytu přes internet má mnoho výhod

Nastává chvíle, kdy chcete odejít od rodičů a založit si vlastní rodinu? V tom případě určitě budete hledat nejprve vhodné bydlení. Koupě či pronájem bytu je tím hlavním krokem, který vás čeká na cestě osamostatnění se. Teprve poté totiž můžete založit vlastní rodinu. Není příliš dobré žít celý živo…

Kvalitní internet v Praze? Zkuste Airwaynet

Kvalitní internet v Praze? Zkuste Airwaynet

Bez kvalitního internetového připojení se dnes neobejde žádná domácnost. Pokud bydlíte v Praze, máte na výběr hned z několika operátorů, kteří vám internet poskytnou. Jednou ze spolehlivých firem je Airwaynet.


Sledování TV programů přes satelitní přijímače

Sledování TV programů přes satelitní přijímače

Pro sledování televizních a rozhlasových programů je možné si vybrat z několika možností. Pokud nechcete či nemůžete využívat služby kabelových operátorů, naskýtá se možnost si pořídit satelitní přijímače a satelitní komplety.

Nákup fasádní barvy

Nákup fasádní barvy

Pakliže opravujete fasádu, je potřeba si vybírat kvalitní fasádní barvy. Ty by měly plnit nejen čistě estetickou funkci, ale zároveň by měly být dostatečně odolné tak, abychom fasádu nemuseli omítnou za pár let znovu.
Odkazy