verze pro tisk

Navštivte Festival interiérového designu 2014 v Praze

9. říjen 2014

Zajímáte se o nejnovější trendy v oblasti bytového nábytku a vybavení interiérů? Pak navštivte Festival interiérového designu, který nyní probíhá v Praze. Akce potrvá až do 19.10.

Navštivte Festival interiérového designu 2014 v PrazeNavštivte Festival interiérového designu 2014 v Praze

Představí se významní výrobci interiérového nábytku, techniky a doplňků

Festival, který je svým rozsahem a tematickým zaměřením zcela ojedinělou akcí v rámci celé České republiky, se koná v Sykora Home Praha, v Českomoravské ulici 27 v Praze – Vysočanech. Na veletrhu máte možnost shlédnout nejnovější produkty, které nabízí nejvýznamnější výrobci interiérového designu. V rámci výstavy zde představují nejnovější nábytek, ale také moderní techniku, kterou lze použít do domácností.

Získáte zde inspiraci, jak zařídit kuchyně na míru, případně i další místnosti. Kromě toho shlédnete například i to, jaké jsou možnosti v oblasti systémů pro inteligentní řízení domů. Nechybí ani ukázky luxusních sedacích souprav, designových koberců, osvětlení a mnoha dalších doplňků, které obohatí interiéry vaší domácnosti.

Festival interiérového designu nabízí jedinečnou možnost poznat luxusní prvky světové kvality, které se dají využít pro vybavení interiérů. A to vše na jednom místě v Praze.

Získejte slevy na nákup zboží

Po dobu konání akce máte šanci získat mnoho zajímavých výhod a slev. Kupříkladu získáte nárok na slevy v řádech desítek procent na značkový kuchyňský nábytek od firmy Sykora.

V rámci festivalu na vás čeká doprovodný program

A to není vše. Pokud navštívíte tuto výjimečnou akci, čeká na vás i doprovodný program. Sami si vyzkoušíte špičkovou techniku, která se využívá pro luxusní interiéry, dále je pro vás nachystána možnost zkusit si luxusní privátní kinosál.

V rámci festivalu jsou vám k dispozici nezávazné konzultace přímo s jednotlivými designéry. Ti vám pomohou vybrat vhodné materiály, sladit barevnou koncepci vašich interiérů. Napoví vám také, jak na správné umístění nábytku a techniky.

Neváhejte a zajděte si do Sykora Home Praha na Festival interiérového designu. Poznáte, jaké jsou aktuální trendy. Získáte patřičnou inspiraci, která vám pomůže z vaší domácnosti udělat ten pravý útulný domov.

Komerční sdělení

-pla-

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Lucie

pátek, 21. listopad 2014
11:04

Škoda, že jsem si toho nevšimla dříve. To by mě hodně zajímalo :-(. Zrovna si s přítelem zařizujeme byt, nedokážeme se vůbec dohodnout :-D. Mě se líbí ratanový nábytek, mu kožený. Mě se líbí přírodní barvy, mu černá a bílá. Jsem sama zvědavá, jak to nakonec dopadne.


posted by: Lucie [Odpovědět]

Čtěte také...

Pěnový polystyren v designu a umění

Pěnový polystyren v designu a umění

Ačkoliv známe pěnový polystyren především jako nejčastěji využívaný materiál pro zateplování, své uplatnění nachází také v oblasti designu a umění. Setkat se s ním můžeme například v pražské pasáži Lucerna, kde visí provokativní socha Svatého Václava klečícího na břichu chcíplého koně od Davida Čern…

Knauf Insulation přivezl na festival TICHO

Knauf Insulation přivezl na festival TICHO

Návštěvníci festivalu Velká výzva měli možnost na vlastní uši vyzkoušet akustické řešení pro budovy Společnost Knauf Insulation pro návštěvníky festivalů vyrobila místo odkud si mohou zatelefonovat, nebo v něm strávit chvilku v tichosti. Poprvé ho vyzkoušela na festivalu Velká výzva.


Moderní záclony pro rok 2014

Moderní záclony pro rok 2014

Blíží se konec roku a s ním přicházejí i nové trendy v oblasti bydlení a vybavení domácnosti. Ty se nevyhýbají ani záclonám a závěsům. Nastiňme si tedy, jaké se dají očekávat trendy pro moderní záclony v roce 2014.

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

Moderní povlečení a kolekce pro rok 2014

Jaké jsou nejnovější trendy v oblasti moderního povlečení a lůžkovin pro následující rok? Pokud vám ložní povlečení již dosluhuje, nechte se inspirovat fotografiemi, které nastiňují, jaké novinky jsou v tomto směru připraveny pro rok 2014.
Odkazy