verze pro tisk

Nový Sedlec - moderní nízkoenergetické domy na prodej

17. květen 2012

Nejen v Praze vznikají nové, moderní stavby určené k bydlení. V okolí hlavního města se v posledních měsících a letech realizovalo několik zajímavých projektů. Příkladem jsou rodinné domy Praha východ, tedy konkrétně projekt Nový Sedlec, který vybudovala developerská společnost KONFEHR.

foto: novysedlec.czfoto: novysedlec.cz

Nové nízkoenergetické domy u Prahy

Projekt Nový Sedlec je již dokončen a nové rodinné domy se zde prodávají velmi rychle. V současné době se prodej domů v této lokalitě týká už jen pouhých šesti staveb, ostatní rodinné domy již znají své majitele.

Domy s tepelnými čerpadly či rekuperací

V čem tkví kouzlo rodinných domů v projektu Nový Sedlec? Jde zejména o to, že se jedná o moderní nízkoenergetické domy, v nichž jsou využívána moderní zařízení, díky nimž majitelé nemají během provozu domácnosti tak velké výdaje na energie. Součástí každého rodinného domu je tepelné čerpadlo, které pomáhá ohřívat vodu a vytápět, nechybí ani rekuperace a moderní vzduchotechnika. Život v těchto rodinných domcích je tak velmi příjemný.

Zbývá jen 6 domů

Aktuálně, jak již bylo zmíněno, je k prodeji volných už jen 6 domů. Jedná se o rodinné domy v nízkoenergetické třídě A o velikostech 4+kk. Všechny domy mají k dispozici buď parkovací stání nebo garáž. Jednotlivé místnosti jsou prostorné.

Atraktivní lokalita pár kilometrů od Prahy

Společnost KONFEHR, která výstavbu nízkoenergetických rodinných domů v projektu Nový Sedlec realizovala, má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Rodinné domy jsou vystavěny v mimořádně atraktivní lokalitě. Nový Sedlec je jen několik kilometrů od Prahy, i městskou hromadnou dopravou je to jen zhruba 15 minut ke stanici metra Kobylisy. Domy jsou dobře dostupné i pro osobní automobily, nedaleko lokality je sjezd z dálnice.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Správa nemovitostí pro moderní domy

Správa nemovitostí pro moderní domy

Náš domov je oázou klidu, kde si můžeme užít pohodu. Bydlení si proto vybíráme tak, aby nám maximálně vyhovovalo. Každou nemovitost, kterou si koupíte je však nutné také řádně spravovat. Správa nemovitostí nebývá ničím koníčkem, ale nutnou aktivitou.

TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

TZ: Střešní krytina Satjam Rombo: Originální řešení pro moderní domy

Stavíte nebo rekonstruujete a řešíte výběr materiálu na střechu? Plechová střešní krytina Satjam Rombo je kvalitní, lehká i zajímavá. A určitě nebude působit okoukaně jako řada střech ve vašem okolí. Čtverce položené na koso, takzvané šablony, poskytnou střešnímu plášti šmrnc a přitom budou dobře vy…


Energeticky úsporné rodinné domy vznikají kousek od Prahy

Energeticky úsporné rodinné domy vznikají kousek od Prahy

Lidé, kteří hledají nové bydlení, mají nyní možnost pořídit si nízkoenergetické domy kousek od hlavního města Prahy, v obci Sedlec u Líbeznic. V současné době probíhá výstavba druhé etapy, kdy vznikne 13 rodinných dvoupodlažních domů, které budou využívat nejmodernější technologie, jež snižují energ…

TZ: Nové nízkoenergetické projekty u Prokopského údolí

TZ: Nové nízkoenergetické projekty u Prokopského údolí

Developerská společnost JRD, česká jednička v oboru nízkoenergetického a pasivního bydlení, plánuje na pozemcích na okraji Prokopského údolí postavit dva komorní rezidenční projekty – Vily Diamantica a Rezidence Trilobit. V těchto dnech startuje na základě vydaného pravomocného stavebního povolení v…
Odkazy