verze pro tisk

Ochranné obaly na všechny druhy grilů Weber Stephen

28. srpen 2012

Grily Weber Stephen jsou vyráběny tak, aby odolaly extrémním nepřízním počasí bez jakýchkoli známek poškození čí rzi. I přesto, byste měli svůj gril chránit, před nečekaným nebezpečím, kterému se lze velmi jednoduše vyhnout za pomoci ochranných obalů.

Ochranné obaly na všechny druhy grilů Weber StephenOchranné obaly na všechny druhy grilů Weber Stephen

Ochranné obaly Weber Stephen jsou vyráběny z odolného vinylu a šity na míru přesně Vašemu modelu zahradního grilu

Ochranné obaly Premium Pro grily z řady Genesis

Ochranné obaly Premium jsou stejně precizní jako řada Genesis pro kterou jsou navrženy. Dokonale ochrání Váš gril před prachem a všemi nepříznivými povětrnostními vlivy.

Obal je vyroben z velmi kvalitního nepromokavého vinylu a kopíruje přesně tvar grilu. Ochranné obaly Premium Genesis jsou určeny pro všechny typy grilů z řady Genesis a to včetně modulů pro venkovní kuchyni Genesis.

CENA vč. DPH: 2 590,- Kč

Ochranný obal Premium pro modely Q 100 a Q 200

Modely z řady Q od značky Weber Stephen jsou malé, praktické a šikovné. Stejně tak jako ochranné obaly, které jsou pro tuto řadu vyráběny a jsou přizpůsobeny přesně tvaru konkrétního modelu včetně podstavného vozíku.

Obal je vyroben z vysoce kvalitního nepromokavého vinylu a lze jej neprodyšně uzavřít za pomoci postranních elastických šňůrek a zdrhovadla na přední straně.

CENA vč. DPH: 899,- Kč

Ochranný obal Standart pro Weber Q 200, Q 240 a Char Q 260

Mezi nejpraktičtější malé grily od značky Weber Stephen patří vybrané modely z řady Q. Stejně praktický, jako samotný gril je i ochranný obal z nepromokavého vinylu, který je určený přímo pro modely Q 200, Q 240 a Char Q 260. Perfektně chrání před prachem a povětrnostními vlivy. Přesně kopíruje tvar grilu a je zcela neprodyšný. Je vhodný nejen na zazimování grilu, ale kvůli svému robustnímu materiálu také dokonale chrání Váš gril při cestování

CENA vč. DPH: 519,- Kč

Ochranný obal Prémium pro One-Touch Original a One-Touch Premium 57cm

Modely One-Touch patří mezi vlajkové lodi značky Weber Stephen a tak i oni mají své speciální ochranné obaly, které jsou dokonale přizpůsobeny potřebám právě této řady kotlových grilů.

Ochranné obaly Premium pro kotlíkové grily jsou vyrobeny z vysoce odolného nepromokavého vinylu a dokonale kopíruje tvar grilu včetně stojanu.

Tento typ obalu je určen přímo pro modely One-Touch Original a One-Touch Prémium s průměrem roštu 57 cm

CENA vč. DPH: 779,- Kč

Ochranný obal pro Deluxe Station

Ochranné obaly pro venkovní grily One-Toch Deluxe a One-Touch Pro classic station dokonale zakryjí a ochrání nejen samotný gril, ale i celou přídavnou pracovní plochu a stojan. Jsou vyrobeny z 100% nepromokavého materiálu a určeny tak pro dokonalé a bezpečné zazimovaní modelů na dřevěné uhlí.

CENA vč. DPH: 1299,- Kč

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Vstupte s námi do světa grilů Weber® a přivítejte sezónu grilování s úžasnými novinkami. Jednou z hlavních je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny One-Touch® modely 57 cm, na kterém si díky vyměnitelným komponentám můžete připravit na kamenném tálu pizzu, nebo asijskou zeleninu či krevetky na…

Soutěž o grily Weber

Soutěž o grily Weber

Grilování je v posledních letech nesmírně populární. Na grilech se totiž dají připravit neskutečně lahodná jídla, která mohou být i docela zdravá. Nyní si každý může zasoutěžit o nový gril Weber a další hodnotné ceny.


Zahradní gril: Výhody elektrického grilu

Zahradní gril: Výhody elektrického grilu

V letních měsících mnozí z nás vytahují na zahradu gril a připravují na něm nejrůznější delikatesy. Ti z vás, kteří o pořízení grilu teprve uvažují, mají možnost vybrat si z mnoha variant, které prodejci nabízejí. Jednou z možností je volba elektrického grilu. Proč právě elektrický gril? Protože při…

Matrace do ložnice - výběr a jednotlivé druhy matrací

Matrace do ložnice - výběr a jednotlivé druhy matrací

Ložnice je místností v domě, kde strávíme až třetinu života denně. Při zařizování domu bychom tak měli myslet i právě na tuto místnost a zejména na pohodlí, které nám umožní dobrý a kvalitní spánek. Kromě dostatečně velké postele, která by měla být alespoň o několik desítek centimetrů větší, než je …
Odkazy