verze pro tisk

Pohodlný spánek na matracích Dormeo

7. únor 2012

Není nad to, když se člověk, který přijde večer domů unavený z práce, může vyspat v pohodlné posteli. Kvalitní spánek nám dokáže dodat energii pro následující den. Člověk by měl spát alespoň pět hodin denně, jsou však tací z nás, kteří potřebují spát i osm hodin. A představa, že spíme v posteli, v niž je nepohodlná matrace, rozhodně nepotěší. V případě, že doma máme špatnou matraci, je jediné řešení - pořídit si novou, lepší matraci, která bude našemu tělu během spánku dostatečnou oporou a z níž nebudeme ráno vstávat celí rozlámaní a ospalí.

Foto: davlen.czFoto: davlen.cz

Matrace Dormeo

Pohodlné zdravotní matrace všech velikostí se nyní dají pořídit za solidní ceny v internetovém obchodě Davlen.cz. Společnost Davlen.cz se zabývá prodejem matrací již dlouhou dobu, v jejím sortimentu jsou zejména matrace Dormeo, které se vyznačují vysokou kvalitou, jsou ze zdravotního hlediska naprosto nezávadné a hodí se pro lidi všech věkových kategorií. V obchodě jsou k dispozici všechny běžné velikosti, včetně matrace 90x200, která je nejvíce žádaná.

Matrace v akčních slevách

Na webu najdete všechny matrace přehledně seřazeny. Zboží je možné objednávat i telefonicky. Při nákupu nové matrace můžete i ušetřit, neboť některé vybrané druhy jsou ve výprodejových akcích. Matrace Dormeo z eshopu Davlen.cz jsou vhodné pro každodenní spánek.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak vybrat matraci do postele pro zdravý a klidný spánek?

Jak vybrat matraci do postele pro zdravý a klidný spánek?

Abychom byli po ránu dostatečně odpočatí, je potřeba dostatečně kvalitní spánek. Každý ví, že dospělý člověk potřebuje denně alespoň pět hodin spánku, jinak jeho tělo nedostatečně regeneruje a dotyčný jedinec se pak během celého následujícího dne cítí ospalý a unavený. Pro kvalitní spánek však j…

Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Centrální vysavače: Jednoduchý a pohodlný úklid domu

Při úklidu většího bytu nebo rodinného domu je mnohem efektivnější nechat si vybudovat centrální vysávání. Namísto klasického vysavače, se kterým je obtížnější manipulace a ve větších prostorech je potřeba neustále měnit vaky na prach apod., použijeme centrální vysavač, jehož dosah může být po celém…


Dřevěné postele jsou pro kvalitní spánek přímo ideální

Dřevěné postele jsou pro kvalitní spánek přímo ideální

Přírodní materiály se hodí opravdu do každého domu. Produkty ze dřeva jsou skvělé zejména do kuchyně či ložnice. Právě v ložnici najde dřevěný nábytek největší uplatnění a nutno říci, že je pro moderní bydlení dost možná i nejlepší volbou. Platí to hlavně pro postele.

Dřevěná postel z masivu nabízí nejlepší podmínky pro spánek

Dřevěná postel z masivu nabízí nejlepší podmínky pro spánek

V současné době se dají v tuzemských obchodech pořídit postele s konstrukcemi z nejrůznějších materiálů. Obecně se dá říci, že nejlepší volbou k tomu, abyste každou noc mohli pohodlně spát, jsou dřevěné postele. Ovšem nutno dodat, že jen takové, které jsou vyrobeny z masivního dřeva.
Odkazy