verze pro tisk

Policové kovové regály- součást vybavení obchodů a prodejen

29. říjen 2012

Mnoho podnikatelů dnes vzhledem k vysokým nájmům za obchod přesunuje svoje podnikatelské aktivity do vlastní nemovitosti, to znamená, že si obchod pro zákazníky dělají přímo v rodinném domě. Využívají přitom například přízemní prostory, garáž či přilehlý objekt, který se nachází na jejich pozemku.

foto: euro-regaly.czfoto: euro-regaly.cz

Vybavení „domácího“ obchodu

Pakliže máte v rámci svého rodinného domu prostory, které slouží pro vaše podnikatelské aktivity, je zapotřebí místnosti také náležitě vybavit, aby zde zákazníci měli pocit, že se nacházejí ve skutečném obchodě. Pro prezentaci zboží je nutné prostory vybavit například prodejním pultem, vitrínami a regály, na něž lze zboží vyskládat. Regály budou jistě zapotřebí také k uskladnění zboží. V tomto směru se jako nejspolehlivější a nepraktičtější jeví klasické policové kovové regály.

Vybavení obchodu regály je důležité z estetického hlediska. Pakliže byste zboží v obchodě měli jen tak volně rozházené po místnosti, na zákazníky by to rozhodně nedělalo velký dojem. Pokud naopak zboží nabízí v pěkných, moderních regálech, zákazníci mají dobrý přehled o nabídce zboží, které jim nabízíte. V konečném důsledku se do vašeho obchodu poté rádi vracejí.

Přednosti moderních policových kovových regálů

Policové kovové regály jsou velmi užitečným skladovacím prostorem. Jejich velkou předností je to, že se dají velmi snadno nainstalovat, k jejich montáži není zapotřebí žádných velkých stavebních úprav. Kovové policové regály se také dají snadno udržovat v čistotě, mají dlouhou životnost. Dále na nich lze ocenit také fakt, že se v případě potřeby dají rozšiřovat, a to jak do délky, tak i do výšky. Jakmile vám tak současná velikost regálů nevyhovuje, stačí si jednoduše objednat další díly a během chvilky máte nové prostory pro uskladnění zboží. Policové kovové regály mají poměrně velkou nosnost, dají se tak využít i pro skladování těžkých předmětů, které byste do jiných typů regálů nedostali. Policové kovové regály jsou vhodné i z toho důvodu, že jsou mimořádně stabilní, nehrozí tak u nich jejich poničení.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kovové lavičky pro příjemné posezení na zahradě

Kovové lavičky pro příjemné posezení na zahradě

Jakmile venku přestane být zima a vysvitne sluníčko, je pro mnohé z vás zcela přirozené trávit čas na zahradě. Abyste měli dostatek pohodlí, je dobré si na zahradu dát nějakou lavičku, ideálně s opěrátkem. Ve chvíli, kdy zvažujete, jaký typ a hlavně materiál lavičky zvolit, je třeba myslet krom jiné…

Vybavení novostaveb - na co si dát pozor

Vybavení novostaveb - na co si dát pozor

Pokud se zrovna nechystáte stavět vlastní dům a nehledáte tak pozemky Praha, nýbrž již hotové novostavby, pak si před jejich pořízením dejte pozor na několik faktorů. Někdy se totiž stane, že prodejci nových bytů Vás ohromí tím, jak je byt moderní a že takový už jinde neseženete, nicméně brzy zjistí…


Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Koupelnové vybavení: Profesionální kování a systémy pro sklo

Při kompletní rekonstrukci koupelny vás čeká nákup a instalace mnoha prvků. Pakliže počítáte s tím, že se ve vaší nové koupelně objeví skleněné a kovové prvky, pořídíte je u slovenského výrobce, společnosti KRAUS Glas Beschlaege, s. r. o.

Prodej topenářské techniky a vybavení do koupelen

Rekonstrukce bytu je vždy nákladnou záležitostí. Pakliže například rekonstruujeme koupelnu, měli bychom si zvolit kvalitní firmu, která provede veškeré práce kvalitně a za přijatelnou cenu.
Odkazy