verze pro tisk

Poptávkový portál na služby a produkty všeho druhu

29. listopad 2011

Sháníte-li něco do domácnosti, potřebujete-li stavební materiál, nová okna, střešní krytiny či cokoliv jiného a zároveň chcete při nákupu utratit co nejméně peněz, pak můžete využít nové služby, kterou poskytuje poptávkový portál ePoptávka.cz.

Díky jednomu vyplněnému formuláři získáte spoustu nabídek, z nichž si vyberete tu nejlepší

Poptávky po různých druzích zboží, které sháníte, se na tomto portále dají jednoduše zajistit. Díky portálu ePoptávka si budete moci vybrat nabídku na produkty či služby, která se Vám bude zdát nejvýhodnější. Stačí jen uvést do příslušných kolonek konkrétní poptávku, kterou systém automaticky rozešle ke vhodným dodavatelům, jenž jsou na ePoptávce registrováni. Během chvíle pak obdržíte konkrétní nabídky, z nichž si budete moci vybrat tu, která se Vám zdá nejlepší z hlediska ceny či dalších parametrů. Jedná se o velmi jednoduchý a zároveň účinný způsob, díky němuž se dají ušetřit až desítky procent z cen, které jsou za dané zboží či službu běžně stanoveny. Poptávka, respektive služba na zmíněném webu, funguje zcela zdarma, stačí jen vyplnit formulář, v němž svoji poptávku zveřejníte. Díky službě ePoptávka monitor pak budete moci také sledovat celý průběh zadání a odesílání poptávek.

ePoptávka šetří peníze

Ptáte se, proč službu ePoptávka využívat? Odpověď je jednoduchá - ušetříte svoje finance a navíc máte možnost získat dodavatele, který bude kvalitní. Za dobré produkty či služby tak budete platit mnohem méně.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Instalatérské služby všeho druhu

Instalatérské služby všeho druhu

Ve starších domech se velmi často objevují problémy s rozvody vody, kanalizací, mnoho závad se objevuje i v koupelnách či kuchyních. Je proto dobré mít kontakt na nějakého instalatéra, který v případě akutních problémů dorazí a vše uvede do pořádku.

Největší slovenský portál s realitami

Největší slovenský portál s realitami

Hledáte-li volné byty nebo domy k pronájmu, případně také prázdný pozemek, na němž byste v budoucnu rádi postavili nový dům, pak je nejjednodušším způsobem hledat tyto nemovitosti přes internetové realitní servery. Moderní portály, které jsou cíleny na reality, shromažďují informace o stovkách nemov…


Keramické nože a pánve - moderní produkty do Vaší kuchyně

Keramické nože a pánve - moderní produkty do Vaší kuchyně

I v kuchyni je dobré mít k dispozici kvalitní nádobí a pomůcky, díky nimž bude příprava jídel mnohem rychlejší a jednoduší a navíc námi zhotovené jídlo také chutnější a zdravější. Keramické nože a pánve Ceramex do moderní kuchyně zcela jistě patří, a to z mnoha důvodů.

Realitní kancelář, která přináší revoluční služby

Realitní kancelář, která přináší revoluční služby

Pokud se chystáte na prodej nemovitosti, případně na její pronájem, určitě se právem obáváte svěřit se do rukou realitní kanceláře. V našich končinách je totiž běžné, že se realitky snaží co nejvíce přiživit na svých klientech. Ti pak ve výsledku za služby zaplatí hodně peněz, přičemž se často ani n…
Odkazy