verze pro tisk

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

30. říjen 2012

Pořádáte-li ve venkovním prostoru nějakou společenskou akci, je dobré zajistit kryté místo, kam by se mohli v případě špatného počasí hosté schovat. K těmto účelům může posloužit párty stan.

foto: hawaj.czfoto: hawaj.cz

Využití párty stanů

Párty stany se dají využít k mnoha příležitostem. Menší varianty se dají rozložit třeba na zahradě, kdy pořádáte malou soukromou akci. Typicky se může jednat o různé narozeninové párty, oslavy, večírky pro přátele a příbuzné. Velkokapacitní párty stany se pak hodí při konání větších akcí, jako jsou koncerty pod širým nebem, divadelní představení, rauty. V párty stanech se dají pořádat také různé výstavy, ochutnávky jídel, pohoštění atd.

Důvody, proč je vhodné si pořídit párty stan

Výhoda toho, když máte k dispozici párty stan, je zřejmá. Dá se v něm pobývat v případě, že venku prší. Párty stany mohou být i vyhřívané, což znamená, že se dají využít i v chladnějším období, kdy by jinak lidé návštěvu venkovní akce asi raději vynechali.

Moderní velkokapacitní párty stany mohou pojmout klidně i několik stovek lidí najednou. Předností je, že se dají velmi rychle a poměrně snadno postavit a po skončení akce i zlikvidovat. Při jejich výstavbě není zapotřebí žádného zvláštního povolení či dokonce stavebního dozoru.

Nákup párty stanu

Při výběru párty stanu je dobré si ohlídat zejména kvalitu materiálu, zejména jeho plášť. Ten by měl být v ideálním případě nepromokavý, v opačném případě by byla možnost jeho využití značně snížena. Dále je vhodné se zaměřit také to, jak snadno a rychle se dá postavit.

Moderní párty stany na domácí zahradu i pro větší akce pořídíte v internetových obchodech hawaj.cz a havaj.cz. Na výběr jsou zde malé i velkokapacitní párty stany, které vám umožní pořádat zajímavé akce pod širým nebem.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

Pořádáte-li na své zahradě nějakou párty či posezení s přáteli, kamarády, rodinnými příslušníky nebo třeba kolegy z práce, pak se vám zcela jistě bude hodit nějaký krytý prostor pro případ, že by vás během akce překvapil déšť, prudký vítr nebo jiné nepříznivé klimatické podmínky. Pro tyto případy se…

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

Alespoň jediný pohled věnuje ubrusu na stole každý, kdo u něj sedí. Romantický design připomínající atmosféru starých dobrých časů a barvy zvolené značkou Lene Bjerre pro tuto sezónu se k létu výborně hodí. „Zároveň ale nevyvolají v hostech obavu ze společenského trapasu, když jim na něj náhodou uká…


Se zahradním stanem nezrušíte ani kvůli počasí žádnou párty

Se zahradním stanem nezrušíte ani kvůli počasí žádnou párty

Blíží se sezona zahradních párty, během nichž se budete tradičně setkávat se svými přáteli, kamarády a rodinou. Kolikrát jste ale v minulosti museli podobnou akci zrušit či přesunout dovnitř domu, protože venku pršelo? Letos tomu můžete předejít. Stačí si pořídit zahradní stan.

Plastové bazény v akci: Za kvalitu nemusíte platit stovky tisíc

Plastové bazény v akci: Za kvalitu nemusíte platit stovky tisíc

Mít venkovní bazén na zahradě bylo dříve jedním ze symbolů bohatství. Zatímco se vaši sousedé cachtali ve vodě před domem, vy jste se museli do veřejného bazénu či k rybníku. Dnes už je ale doba jiná, ceny šly hodně dolů. A to díky tomu, že jsou v nabídce moderní plastové bazény v akci. Nabízí je pr…
Odkazy