verze pro tisk

Pracujeme s pásovou pilou na kov

12. květen 2011

Bez pásové pily na kov si jen málokterý elektrikář či truhlář dokáže představit svoji práci. Bez ní by totiž jen velmi těžko prováděl přesné řezy na kovových produktech, což by výrazně snížilo celkovou kvalitu a výsledky jeho práce.

foto: pasove-pily.eufoto: pasove-pily.eu

Kde se pásové pily na kov dají využít

Pásové pily na kov jsou proto velmi důležitými stroji, a to nejen v průmyslové výrobě či ve stavebnictví, ale také u amatérských kutilů, kteří rádi pracují s tvrdými materiály. Mezi nejkvalitnější v daném odvětví pak patří na českém trhu zcela jednoznačně pásové pily na kov značky Pilous.

Typy pásových pil Pilous

Pásové pily na kov Pilous se dají pořídit ve třech základních variantách, a to buď jako automatické pásové pily na kov, nebo jako poloautomatické pásové pily na kov, případně též jako ruční pásové pily na kov, které se však hodí spíše do menších provozů a pro domácí využití.

Pásové pily na kov by vždy měly být schopny provést přesný řez a mít také dostatečně dlouhou životnost stroje.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pásové pily Bomar pro kutily

Pásové pily Bomar pro kutily

Ruční pásové pily jsou stroje, které provedou dokonale přesný a čistý řez tvrdým materiálem typu dřevo, plast a kov. Žádný jiný přístroj v cenové relaci pásových pil nedokáže provést tak kvalitní práci.

Pásové pily

Pásové pily

Pásové pily jsou vhodné pro kutily i profesionály. Vzhledem k širokému sortimentu si vybere naprosto každý. Nabídka je velká, ovšem po zadání vámi požadovaných kritérií se zúží jen na pár favoritů.


Pásové brusky a brusné pásy

Pásové brusky a brusné pásy

Pokud jste manuálně zruční a doma si rádi vyrábíte věci sami, nebo jste zaměstnáni v nějakém oboru, při němž je potřeba pracovat s kovy, plastem či dřevem, pak jste již jistě narazili na pojem pásová bruska. Jedná se o velmi šikovný stroj, který dokáže tyto tvrdé materiály skvěle a rychle obrousit.

Proč si pořídit automatické pásové pily

Proč si pořídit automatické pásové pily

Jak pro domácí kutily, kteří si rádi na zahradě a na domě dělají vše sami, tak zejména pro profesionály, kteří pracují každý den v práci s kovem a dalšími tvrdými materiály - pro ty všechny jsou určeny pásové pily.
Odkazy