verze pro tisk

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

20. září 2011

Bydlení ve vlastním domě či bytě dnes rozhodně není nijak levnou záležitostí. Je třeba počítat s tím, že budeme muset platit za energie, peníze jsou pak potřeba na samotnou koupi domu a jeho zařízení, dost financí stojí i případné opravy.

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotékaProblémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

Půjčky

Pokud vlastníme dům či byt a ztratili jsme z hlediska peněz „půdu pod nohama“, čili nemáme dostatek volných finančních prostředků, pak je potřeba situaci co nejefektivněji řešit. Pomoci v tomto případě mohou buď klasické půjčky, jejichž přehled najdete kupříkladu na internetovém portále půjčky.info, nebo třeba americká hypotéka.

Americká hypotéka

Americká hypotéka je v posledních letech stále využívanějším produktem. Jedná se o půjčku, která řeší problémy s nedostatkem peněz, ale dá se pomocí ní například řešit i insolvence.

Americká hypotéka také může sloužit ke sjednocení všech závazků, které Vás tíží. Jde o úvěr, který lze splácet až po dobu 20 let pravidelnými splátkami. Americká hypotéka je poskytována všem lidem ve věku od 18 do 75 let, kteří vlastní nemovitost. Není potřeba mít potvrzení o výši příjmů či jiné náležitosti.

Americkou hypotéku dnes poskytuje většina bankovních institucí i některé nebankovní společnosti. Někdy bývá americká hypotéka označována jako půjčka na cokoliv. Konsolidace úvěrů prostřednictvím americké hypotéky je poměrně výhodným řešením.

Osobní bankrot

Pakliže se dostanete do opravdových finančních potíží, kdy máte hned několik závazků, které nejste schopni splácet, pak je zřejmě nejjednodušším řešením vyhlásit osobní bankrot.

Tento institut je stále poměrně novinkou, nicméně lidé si na něj již pomalu začínají zvykat. Zjednodušeně se dá říci, že díky vyhlášení osobního bankrotu nebudete muset svým věřitelům splácet veškeré závazky, nýbrž je zhruba 30%. Jsou s tím však spojeny mnohé podmínky a oddlužení musí projít přes soud.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka po webu na financování nákupu nemovitosti

Hypotéka po webu na financování nákupu nemovitosti

Potřebujete finance na koupi či rekonstrukci bytu nebo domu a nevíte, jak peníze získat? Získání finančních prostředků na koupi nemovitosti nebo její rekonstrukci je nejlepší si zařídit hypotéku. Hypotéka je speciálním úvěrem, který je střednědobý až dlouhodobý. Úvěr je po získání splácen v pravidel…

Schodišťová sedačka umožní lidem se zdravotními problémy lepší pohyb po domě

Schodišťová sedačka umožní  lidem se zdravotními problémy lepší pohyb po domě

Bydlení ve vyšších patrech domu může mnoha lidem působit značné problémy, zvláště tehdy, chybí-li v domě výtah a je zde pouze schodiště. To totiž představuje potíž u lidí, kteří mají problém s chůzí. V těchto případech může pomoci exteriérový výtah na schodiště.


Příspěvek na bydlení: pokrytí nákladů na bydlení pro domácnosti s nízkými příjmy

Příspěvek na bydlení: pokrytí nákladů na bydlení pro domácnosti s nízkými příjmy

Bydlení je v dnešní době poměrně drahou záležitostí, ať už bydlíte v nájmu, nebo jste vlastníky nemovitosti. Je to dáno zejména tím, že se rok od roku zvyšují náklady na provoz domácnosti. Rostou ceny elektřiny, plynu, vodného a stočného. V neposlední řadě se pak zvyšují ceny za nájemné. Mnoho lidí …

Venkovní pergoly: 6 tipů, jak může pergola vypadat

Venkovní pergoly: 6 tipů, jak může pergola vypadat

Pergola je zajímavým doplňkem k terase či zahradě restaurací, stále častěji se však využívá také u rodinných domů.
Odkazy