verze pro tisk

Revoluční aukce půjček

6. červen 2012

Při nedostatku volných finančních prostředků je potřeba si půjčit peníze. Jenže většina půjček, které jsou v současné době nabízeny bankovními i nebankovními společnostmi, je nevýhodných. Za půjčku tak musíme platit vysoké úroky a poplatky, půjčky se nám tak notně prodražují. Co tedy dělat v případě, že si chceme půjčit opravdu výhodně? Zkusit můžeme revoluční službu aukce půjček, kterou nám nabízí internetový portál PujcmeSi.cz.

Aukce půjček je novinkou

Zmíněný web v podobě aukce půjček představuje skutečně převratnou novinku. Zájemci o půjčky zde zadají svoje podmínky, za kterých by byli ochotni přistoupit na půjčku. Sami si tak určí například maximální úroky, které jsou schopni za půjčky platit. Dále si mohou zadat délku splácení půjčky a další údaje. Po vyplnění těchto údajů pak již jen čekají, zda se jim ozve nějaký věřitel, který je ochoten na dané podmínky přistoupit. V rámci aukce půjčky si pak zájemce vybere nejkvalitnější nabídku. Případě zájmu ji pak přijme, dokončí aukci a vytiskne si příslušnou smluvní dokumentaci. Tu následně odešle na adresu zprostředkovatele aukce, který dokumenty předá investorovi. Po podepsání smlouvy ze strany investora dojde k převodu požadovaných peněz, půjčka je tak dokonána.

Systém je výhodný i pro investory

Výhoda tohoto způsobu sjednání půjčky je tedy zřejmá. Můžete získat peníze za podmínek, které vám absolutně vyhovují. Portál slouží i pro investice ze strany věřitelů, kteří si mohou velmi jednoduše najít nové klienty, jimž půjčí peníze.

Soutěž o iPhone

Na portále PujcmeSi.cz je výhodné pořádat aukce půjček nejen proto, že máte možnost si domluvit výhodné podmínky pro získání půjčky. V rámci portálu probíhají i různé soutěže, aktuálně je to třeba soutež iPhone, kdy můžete získat atraktivní mobilní telefon. Půjčka se vám tak vyplatí dvojnásob.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

E-aukce energií: Možnost, jak získat dodávky plynu a elektřiny za nejvýhodnějších podmínek

E-aukce energií: Možnost, jak získat dodávky plynu a elektřiny za nejvýhodnějších podmínek

V poslední době se objevil nový fenomén v podobě aukce energií, která probíhá elektronickou formou. Zatím je převážně určena pro firmy a státní instituce, nicméně v budoucnu se počítá s tím, že elektrickou aukci energií budou moci využít i jednotlivé domácnosti.

Realitní kancelář, která přináší revoluční služby

Realitní kancelář, která přináší revoluční služby

Pokud se chystáte na prodej nemovitosti, případně na její pronájem, určitě se právem obáváte svěřit se do rukou realitní kanceláře. V našich končinách je totiž běžné, že se realitky snaží co nejvíce přiživit na svých klientech. Ti pak ve výsledku za služby zaplatí hodně peněz, přičemž se často ani n…


Ergo přichází s revoluční novinkou pro pojištění nemovitosti

Ergo přichází s revoluční novinkou pro pojištění nemovitosti

Pokud chcete žít bez strachu o vlastní majetek, musíte si sjednat řádné pojištění. Výběr je velký, jedna varianta nad všemi vyniká. Je nová, přesto už se zařadila mezi TOP produkty v hodnocení klientů na nezávislých finančních serverech. Seznamte se, váš majetek bude pod lepší ochranou!

Kupujeme dům v aukci – jak je to s dražební jistotou a jak vyjít s jeho případnými obyvateli

Kupujeme dům v aukci – jak je to s dražební jistotou a jak vyjít s jeho případnými obyvateli

Koupit dům jen za 2/3 jeho tržní ceny je lákavé. Díky dražbám a aukcím můžete výrazně ušetřit, musíte dát ale dobrý pozor, abyste si spolu s domem nekoupili i jeho obyvatele. A k tomu ještě řadu problémů jako bonus.
Odkazy