verze pro tisk

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

5. červenec 2011

Že je o bydlení v Praze opravdu velký zájem, dokazují i nové stavby po celém jejím území. Zatímco dříve byly byty v Praze pro většinu obyvatel České republiky nedostupné z hlediska finanční náročnosti, dnes se situace v tomto smyslu značně zlepšila. Mnoho lidí hledá nové byty v Praze, které budou nabízet moderní bydlení a přitom neztratí kontakt s přírodou.

Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6Rezidence Podbaba- nové byty v Praze 6

Bydlení v blízkosti přírodní rezervace

V současné době si zájemci o nové byty v Praze mohou zakoupit sídla v rezidenci Podbaba, která se nachází nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka. Tyto byty Praha 6 využijí jak rodiny s dětmi, které hledají stabilní zázemí, tak i starší generace, která chce zbytek života prožít v klidné lokalitě v blízkosti přírody a zároveň s dobrou dostupností služeb. U rezidencí Podbaba se nachází veškerá občanská vybavenost- obchody, nákupní centrum, sportovní střediska a další služby. Pozitivem také je, že novostavba Praha v této oblasti je velmi dobře dostupná, neboť v její blízkosti se nachází autobusové stanice či tramvajová zastávka. Přímé spojení je zde i s letištěm Praha Ruzyně.

Důvodem poetického názvu, který tento developerský projekt nese, je nedaleká přítomnost tvrze Baba, která stojí za přírodní rezervací Divoká Šárka.

Za projektem Podbaba stojí významný developer

Za projektem Byty Praha 6 v rezidenci Podbaba stojí významná developerská společnost Crestyl, která na našem trhu funguje již od roku 1996. V současné době realizuje, nebo hodlá realizovat projekty ve více než 17 lokalitách po celé České republice.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

V Praze jsou na prodej nové byty v atraktivních lokalitách

Nové byty Praha vznikají pod záštitou společnosti Sekyra Group již více jak 17 let. Za tuto dobu si firma získala v oblasti realitních investic, developmentu komerčních a rezidenčních nemovitostí značný respekt a váhu. Momentálně nabízí klientům, kteří hledají pěkné bydlení v Praze, dva bytové kompl…

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nové byty v Praze, které jsou aktuálně na prodej

Nemovitosti se poměrně dobře prodávají, byť prakticky každý den v televizi slýcháme, že je ekonomická krize a lidé nemají peníze. Co se však už moc nezdůrazňuje ( a je to velká škoda), je fakt, že v posledních měsících jsou výborné podmínky pro uzavření hypotéky, neboť jsou rekordně nízké úrokové sa…


Nové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

Nové byty v Praze 5 - Barrandov Hills

Zájemci o nadstandardní bydlení nyní mohou využít jedinečné nabídky, která se naskýtá v podobě developerského projektu Barrandov Hilus v Praze. Tento projekt je ideálním řešením pro lidi, kteří hledají moderní bydlení v rezidenčních domech.

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Nové lokality v Praze, kde vzniknou moderní byty

Kromě již postavených bytových komplexů, které společnost Sekyra Group nabízí mimo jiné k prodeji na svých webových stránkách sekyragroup.cz, nyní připravuje i další projekty určené k bydlení.
Odkazy