verze pro tisk

Rolovací mříže - efektivní ochrana oken, dveří a výloh

6. červen 2012

Majitelé rodinných domů, kteří v minulosti řešili problém se zloději, kteří se jim vloupali do domácnosti a ukradli nějaké cennosti, si dnes již velmi dobře střeží svůj majetek a investují do moderních bezpečnostních zařízení. Kromě různých hlásičů, alarmů a různých výstražných zařízení je vhodné investovat například i do bezpečnostních mříží.

foto: univers.czfoto: univers.cz

Mříže jsou účinnou ochranou

Mříže jsou poměrně jednoduchým, avšak velice účinným zařízením, které dokáže zloděje od loupeže odradit. Jen si představme, jak zklamaný bude zloděj při příchodu k domu, jehož dveře i přízemní okna budou dokonale uzamčena a navíc ještě chráněna mřížemi. Pokud se nebude ochoten trápit s jejich složitým upilováním, má jednoduše smůlu a bude si muset vyhlédnout jiný objekt. Bylo by možná zajímavé zjistit, kolika lidem už obyčejné bezpečnostní mříže dokázaly uchránit majetek.

Bezpečnostní mříže dnes vídáme hlavně v různých vestibulech, halách a ve výlohách obchodů. Stále častěji se však objevují také u oken či dveří rodinných domů, kam jistě také patří. Mříže sice nepůsobí zrovna nějak esteticky, nicméně dne už se dají pořídit i takové mříže, které nijak výrazně nenaruší celkový vzhled domu. A i kdyby tomu tak bylo, je na místě si uvědomit, že tu jsou hlavně kvůli bezpečnosti, nikoliv jen pro parádu.

Univers - prodejce rolovacích mříží

Rolovací mříže, které jsou alternativou ke klasickým, pevně ukotveným mřížím, prodává společnost Univers. Objednávat si je můžete prostřednictvím eshopu univers.cz. Jedná se o moderní mříže, které jsou určeny do výloh obchodů, použít se však dají i pro soukromé objekty - rodinné domy, chaty atp. Mříže od společnosti Univers se vyznačují mimo jiné velkou stabilitou a pevností. Dokáží tak velmi efektivně chránit majetek před případným poškozením či odcizením.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Základní ochrana před zloději? Kvalitní bezpečnostní dveře

Základní ochrana před zloději? Kvalitní bezpečnostní dveře

Mnozí majitelé domácností mají zcela oprávněné obavy z toho, že jejich byt či dům navštíví zloději, kteří si z něj odnesou cenné předměty. Přitom si ale mnozí z nás neuvědomují, že domácnosti lze zabezpečit tak, aby riziko vykradení bylo zcela minimální. Základem pro větší zabezpečení objektu jsou k…

Výroba plastových oken

Výroba plastových oken

Rozhodli jste se v létě rekonstruovat Váš dům a rádi byste si nechali vyměnit okna? Se službami Plastikov budete v tomto ohledu více než spokojeni. Plastová okna sebou přináší řadu výhod. Výroba plastových okenvyvinula vlastní IQ okna, která nabízí jedinečný cenový poměr mezi kvalitou a cenou.


Přednosti interiérových dveří Vasco Doors

Přednosti interiérových dveří Vasco Doors

Při výběru nových interiérových dveří nejspíše narazíte na značku Vasco Doors. Její produkty, které nabízí kupříkladu internetový obchod grimax.cz, patří ke špičce v této oblasti. A důvodů, proč zvolit právě tyto interiérové dveře, se najde hned několik.

Kvalitní garážová vrata: Účinná ochrana Vašeho majetku

Kvalitní garážová vrata: Účinná ochrana Vašeho majetku

Ke každému rodinnému domku patří garáž. To, co vás na ní jako první zaujme, jsou garážová vrata. Proto je vybíráme zejména s ohledem na to, aby vhodně doplnily vzhled našeho obydlí. Pochopitelně to není jediný parametr, který musíme vzít v úvahu.
Odkazy