verze pro tisk

Slovaktual jde na FOR ARCH s hliníkovým oknem se skrytými panty

27. srpen 2012

Zájemci o kvalitní okna či dveře by na stavebním veletrhu FOR ARCH měli zamířit do expozice společnosti Slovaktual. Letos se tu bude představovat hned několik novinek, které potěší zájemce o kvalitu, design, funkčnost i úspory energií.

Slovaktual jde na FOR ARCH s hliníkovým oknem se skrytými pantySlovaktual jde na FOR ARCH s hliníkovým oknem se skrytými panty

Na první pohled určitě zaujme hliníkové okno s rámem Heroal 110 ES s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi a kováním se skrytými panty. Protože už v jeho případě není nutné řešit ohraničenou nabídku barev krytek na panty, lze si toto okno pořídit v široké škále barev, odstínů i dekorů, které je možné společně kombinovat.

Teplý rámeček Swisspacer ocení všichni, kteří dbají na úspory energie. Tento rámeček pomáhá dále snižovat prostup tepla oknem i rámem. Protože zvyšuje povrchovou teplotu na vnitřní straně izolačního skla, účinně zamezuje nepříjemnému rosení skel.

V expozici Slovaktual budou také vystaveny hliníkové dveře se skrytým rámem křídla z exteriérové strany, jež patří do kategorie vyšší standard. Při pohledu zvenčí působí impozantním dojmem, neboť jednotlivé linie dveřní výplně opticky nenarušuje rám křídla.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2012 bude probíhat v Praze Letňanech od 18. do 22. září. Expozice společnosti Slovaktual bude umístěna v hale 3, stánek č. A11. Návštěvníkům zde budou k dispozici i odborníci, kteří poradí v otázkách výběru oken pro novostavby i rekonstrukce. Více informací najdete na www.slovaktual.sk/cs.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Barevná hliníková okna.

Barevná hliníková okna.

Stavíte dům a chystáte se pořizovat nová okna nebo vyměňujete ta původní ve stávajícím bytě? Vyberte si barvu okenního rámu podle libosti! Hliníková okna Slovaktual s rámy Heroal 110 ES mají nově kování se skrytými panty, takže už nepotřebujete shánět žádné krytky na panty!

TZ: Odemkněte si vlastním prstem

TZ: Odemkněte si vlastním prstem

Trápí vás zapomenuté nebo ztracené klíče? Zapomeňte na ně! Pořiďte si vchodové dveře Slovaktual s biometrickým přístupovým systémem Ekey home integra a k odemknutí vám postačí vlastní prst. Protože otisk prstu je u každého člověka jedinečný, nezaměnitelný a jednoznačně identifikovatelný, budete mít …


Jaké jsou výhody a nevýhody dřevostaveb? Našli jsme ty hlavní

Jaké jsou výhody a nevýhody dřevostaveb? Našli jsme ty hlavní

Pročítáte diskuze a hledáte výhody a nevýhody dřevostaveb? Už nemusíte, posbírali jsme všechny argumenty, které se dřevostaveb týkají a vybrali z nich nejdůležitější.

5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

5 důvodů, proč si vybrat hliníková okna

Mít v domácnosti kvalitní okna je potřebné jak z hlediska komfortu bydlení, tak i z důvodu finančních nákladů na provoz domácnosti. Pokud okna ve vašem bytě profukují, mají špatné kování a jsou vyrobeny z málo odolných materiálů, je nasnadě, že vám řádně provětrají peněženku. Je tudíž na čase je vym…
Odkazy