verze pro tisk

Soutěž o grily Weber

6. červenec 2011

Léto je přímo ideální pro posezení s přáteli a rodinou na zahradě domu. Při pěkném počasí se můžeme posadit pod slunečníky či pod pergolu a bavit se. Při této zábavě samozřejmě nesmí chybět ani dobré pití a hlavně jídlo.

Soutěž o grily WeberSoutěž o grily Weber

Obliba grilování je stále větší

Pokud si chceme udělat nějaké chutné jídlo přímo na zahradě, pak není nic lepšího, než vytáhnout gril, dát si na něj různé druhy masa (steaky, ryby apod.) a zeleniny. Grilování je jednoduchou záležitostí, svede jej prakticky každý, kdo má alespoň trochu rád vaření. Dnes si lze navíc nechat poradit, vždyť například v televizi dnes běží speciální pořad o grilování, který nevede nikdo jiný než populární Zdeněk Pohlreich. Milovníci grilování si jistě nenechají ujít žádný díl pořadu TV Prima Šéf na grilu, kde vyhlášený šéfkuchař připravuje nejrůznější delikatesy.

Soutěž o gril a další skvělé ceny na facebooku

Grilování je v posledních letech nesmírně populární. Na grilech se totiž dají připravit neskutečně lahodná jídla, která mohou být i docela zdravá. Pro grilování se výborně hodí třeba grily Weber, které patří mezi špičku v tomto odvětví. Grily mohou být klasické, tedy na dřevěné uhlí, plynové, nyní jsou v kurzu také elektrické grily, s nimiž je grilování doslova hračkou a dá se na nich připravit zdravá letní strava.

Pokud chcete gril a zároveň rádi soutěžíte, pak se vězte, že na facebooku nyní probíhá soutěž o gril. Stačí se pouze zaregistrovat na FB stránce, přidat zde svoji fotografii z grilování a získat co největší počet hlasů. Nový gril Weber a další hodnotné ceny pak může být Váš. Zanedlouho si tak budete moci připravit specialitky na grilu tak, jak je znáte z pořadu Šéf na grilu. I Zdeněk Pohlreich v tomto pořadu používá kvalitní grily Weber.

foto: grilykrby.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Letní grilování na zahradě: Novinky od společnosti Weber

Vstupte s námi do světa grilů Weber® a přivítejte sezónu grilování s úžasnými novinkami. Jednou z hlavních je multifunkční systém Gourmet BBQ pro všechny One-Touch® modely 57 cm, na kterém si díky vyměnitelným komponentám můžete připravit na kamenném tálu pizzu, nebo asijskou zeleninu či krevetky na…

Ochranné obaly na všechny druhy grilů Weber Stephen

Ochranné obaly na všechny druhy grilů Weber Stephen

Grily Weber Stephen jsou vyráběny tak, aby odolaly extrémním nepřízním počasí bez jakýchkoli známek poškození čí rzi. I přesto, byste měli svůj gril chránit, před nečekaným nebezpečím, kterému se lze velmi jednoduše vyhnout za pomoci ochranných obalů.


Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

Užívejte si grilování se zahradními grily Smoky Fun

Máte také rádi grilování? Jakmile se udělá hezké počasí, scházíte se u přátel a užíváte si dobrého jídla a zábavy? Přemýšlíte nad tím, jak by bylo příjemné mít zahradní gril doma? Tak se pojďte podívat, jaké jsou možnosti, a jak si gril vybrat.

Grily na zahradě vám umožní připravit v létě ty nejlepší pochoutky

Grily na zahradě vám umožní připravit v létě ty nejlepší pochoutky

Milovníci kvalitního jídla si jistě vždy rádi smlsnou ve chvíli, kdy jim na talíři někdo podá grilované maso. Grilování je v poslední době mimořádně oblíbenou kuchařskou činností, pouští se do ní stále více lidí. Chcete si i vy přímo doma dělat skvělé pochoutky, ale nemáte k tomu dostatečné vybavení…
Odkazy