verze pro tisk

Stěhování domácnosti s profesionály může být snadnou záležitostí

6. září 2012

Při stěhování domácnosti mnozí lidé řeší velký problém s tím, jak přesunout ze starého bytu do nového všechen nábytek tak, aby nedošlo k jeho poškození či dokonce ztrátě. Zároveň se také potýkají s technickými problémy, stěhování nábytku o větších rozměrech, kdy se nedá využít osobní vozidlo či malý přívěs, je velmi náročné. Z vyjmenovaných problémů vyplývá, že je mnohdy daleko perspektivnější najmout si na stěhování domů a bytů profesionální firmu, který zajistí bezpečný převoz veškerého nábytku, aniž by došlo k jeho poškození.

foto: stehovaniatlas.czfoto: stehovaniatlas.cz

Stěhování ATLAS

Pro stěhování v Praze i ostatních částech republiky si lze najmout kupříkladu stěhovací firmu Stěhování ATLAS. Tato společnost nabízí stěhování kanceláří, stěhování firmy, ale i bytů či rodinných domů, a to na území celé České republiky. Firma disponuje zkušenými zaměstnanci, kteří berou maximální ohled na přepravovaný náklad. Nábytek a ostatní předměty jsou přepravovány kvalitními vozidly. Pro případ, že by se přeci jen s nábytkem během stěhování něco stalo, není třeba panikařit, všechny stěhované předměty jsou pojištěny, lze zajistit také dodatkové připojištění věcí.

Průběh stěhování

Společnost Stěhování ATLAS nabízí stěhování bytů a domů 24 hodin denně, po sedm dní v týdnu. Zájemci o spolupráci se tak mohou ozvat kdykoliv, klidně i v nočních hodinách, neplatí přitom žádné příplatky. Samotné stěhování domácností probíhá tak, že nejprve domácnost navštíví pracovník firmy, který s klientem domluví veškeré náležitosti ohledně přepravy a stěhování. Následně firma poskytně obalový materiál, případně sama zabalí klientův majetek. V případě potřeby se provádí i demontáž a následná zpětná montáž nábytku. Po přepravě pak samozřejmě zajistí také vhodné rozmístění nábytku a věcí dle potřeb klienta.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Jana

pondělí, 4. leden 2016
19:06

Tuto stěhvací službu mohu jen doporučit, stejně jako http://www.stehovanipraha-trip.cz/cs, která je taky skvělá.


posted by: Jana [Odpovědět]

Čtěte také...

Nemáte čas na stěhování? V Brně vám pomohou Stěhovací služby

Nemáte čas na stěhování? V Brně vám pomohou Stěhovací služby

Stěhujete-li nějaký nábytek po Brně, případně rovnou přesunujete kompletní vybavení vaší domácnosti do nového bytu, pak vás dozajista čeká spousta starostí. S organizací a samotným stěhováním si ušetříte spoustu práce, pokud si na pomoc přizvete firmu Stěhovací služby Brno.

Pěstování ovoce už není jen záležitostí velkých zahrad

Pěstování ovoce už není jen záležitostí velkých zahrad

Letošní léto se přehouplo do své druhé poloviny, nemusí to však nutně znamenat konec sklizně a oblíbených požitků ze zahrádkaření. Nyní si můžete užívat svých pěstitelských koníčků i ve svých bytech, a to na balkonech a terasách. Jak si vypěstovat nejrůznější od-růdy ovoce doma se dozvíte v prodejná…


Jak může vypadat vaše nová koupelna

Jak může vypadat vaše nová koupelna

Uvažujete o tom, že byste zrekonstruovali koupelnu ve vaší domácnosti, ale nechcete si s tím dělat moc velké starosti? Pak jsou tu právě pro vás SIKO KOUPELNY. Tato firma realizuje koupelny na klíč, tedy přímo dle vašich představ a požadavků.

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

Bydlení ve vlastním domě či bytě dnes rozhodně není nijak levnou záležitostí. Je třeba počítat s tím, že budeme muset platit za energie, peníze jsou pak potřeba na samotnou koupi domu a jeho zařízení, dost financí stojí i případné opravy. Finanční tíseň mohou vyřešit půjčky či Americká hypotéka.
Odkazy