verze pro tisk

TZ: Aplikace pro venkovní nábytek IKEA: Pře(d)stavte si svoji zahradu

17. duben 2013

IKEA u příležitosti představení nové kolekce venkovního nábytku v České republice připravila pro své zákazníky speciální aplikaci „Pře(d)stavte si svoji zahradu“, která hravou formou umožňuje zákazníkům vyzkoušet si, jak by vypadala jejich zahrada s venkovním nábytkem IKEA.

Stačí si jen vyfotit zahradu nebo balkon, a následně již zařizovat pomocí venkovního nábytku IKEA. Vybírat si lze z různých sérií a výrobků, jednotlivé kusy nábytku posouvat a otáčet jako ve skutečnosti. Fotografie nově zařízených zahrad nebo balkonů je možné jednoduše sdílet na Facebooku nebo posílat přátelům e-mailem. Aplikace také spočítá celkovou cenu vybraného venkovního nábytku.

Aplikace je určena pro chytré telefony s operačními systémy iOs a Android a ke stažení je zdarma na App Store nebo na Google play.

K aplikaci je připravena také speciální stránka „Pře(d)stavte si svoji zahradu“ - predstavtesisvouzahradu.cz, kde lze najít základní informace a kroky, jak aplikaci v mobilních telefonech používat.

Tisková zpráva PLEON Impact

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Začíná jaro: Postarejte se o svoji zahradu

Začíná jaro: Postarejte se o svoji zahradu

Začátek jara je pro každého zahrádkáře velmi zásadním obdobím. Právě v těchto dnech totiž definitivně mizí poslední sníh a zahrada začíná po zimním spánku opět ožívat. S tím jsou však spojeny mnohé práce, které je potřeba na zahradě vykonat.

Dřevěný zahradní nábytek - to pravé pro vaši zahradu

Dřevěný zahradní nábytek - to pravé pro vaši zahradu

Jaro klepe na dveře, a vy už se pravděpodobně těšíte, až s prvními teplými paprsky usednete na zahradu. Po nutných zahradních pracích si v klidu s knížkou odpočinete. Nebo si rádi posedíte na zahrádce s přáteli? Ať tak či tak, jedno je důležité. Abyste si na zahradě užívali pohodlí a relaxaci, je tř…


TZ: Vhodný zahradní nábytek pro venkovní posezení

TZ: Vhodný zahradní nábytek pro venkovní posezení

Za hezkého počasí trávíme venku spoustu času. V útulných zahrádkách restaurací a kaváren, nebo na vlastní terase, balkoně či zahradě, kde se dá skvěle odreagovat od každodenního stresu a odpočinout si. Není nic příjemnějšího než po rušném dni usednout do pohodlné židle a jen si vychutnávat sladké ni…

TZ: Nová kolekce Ikea - Stockholm

Design v každém detailu a ty nejlepší materiály použité zvenku i uvnitř produktů zajišťují maximální pohodlí. S kolekcí STOCKHOLM může IKEA směle konkurovat exkluzivním designovým obchodům kvalitou i cenou.
Odkazy