verze pro tisk

TZ: Chystá se výstavba nových řadových domů na okraji Mnichova Hradiště

9. listopad 2013

- Třetí etapa projektu s 12 rodinnými domy v Mnichově Hradišti, kterou bude jako jediná realitní kancelář exkluzivně prodávat RSČS, má vydané stavební povolení a chystá se výstavba

TZ: Chystá se výstavba nových řadových domů na okraji Mnichova HradištěTZ: Chystá se výstavba nových řadových domů na okraji Mnichova Hradiště

- Domy ve III. etapě budou stavěny postupně, celkové dokončení je plánováno na podzim roku 2016

- Klienti budou mít na výběr rodinné domy ve třech variantách provedení

Na jihozápadním okraji Mnichova Hradiště plánuje společnost Stavokombinát Invest zahájit na jaře příštího roku výstavbu III. etapy řadových rodinných domků, pro kterou právě získala stavební povolení. Ta navazuje na dvě předchozí, úspěšné a kromě posledního domu zcela vyprodané etapy. Nových 12 dvoupatrových domů v dispozicích 4+kk vyroste ve stejné lokalitě. Exkluzivní prodej tohoto projektu zajišťuje společně s developerem Realitní společnost České spořitelny (RSČS) prostřednictvím svého franšízového partnera RSČS/Absoluta Real. Výstavba řadovek bude probíhat postupně v letech 2014 až 2016.

Poptávka je velká

"Úspěšné prodeje předchozích etap řadových domů jasně ukazují, jak velká je poptávka po rodinném bydlení ve městech s veškerou infrastrukturou a přitom v blízkosti přírody. Zájemci o domy v Mnichově Hradišti si nejvíce cení nejen klidné lokality, zeleně a občanské vybavenosti, ale také snadného napojení na hlavní silniční tah do Mladé Boleslavi a dále směrem na Prahu. Pokud se lidé ze svého bydliště rychle dostanou do práce, do škol, na nákupy a za zábavou, stává se takové bydlení zajímavým a vyhledávaným,“ uvádí Martin Němeček, předseda představenstva Realitní společnosti České spořitelny.

Příjemné bydlení na okraji města

Dvoupatrové domy na okraji Mnichova Hradiště nabídnou svým majitelům příjemné rodinné bydlení na celkové podlahové ploše 144 m2, kterou lze rozšířit o dalších až 45 m2. Toho lze dosáhnout upravením půdních prostor do půdní obytné vestavby. V přízemí domu se nachází společenská část s obývacím pokojem a kuchyňským koutem, ze kterého se vstupuje na terasu a na zahradu.

Dále je zde komora, hala a samostatné WC. První patro je pak vyhrazeno pro pokoje ve velkorysých rozměrech až téměř 20 m2, kterým je na patře k dispozici koupelna s oddělenou toaletou. K výhodám domu patří snadná změna vnitřní dispozice podle aktuálních požadavků klienta a do určitého momentu stavby také možnost klientských změn zdarma.

Ke každému domu náleží garáž s přímým vstupem do domu, zahrada a předzahrádka. Celkem dům nabízí 165 m2 obytné plochy s velkými pokoji, přitom samotná stavba na pozemku zabírá pouhých 82 m2. Právě malá zastavěná plocha pomáhá snížit náklady domu, zejména při vytápění.

Dokonalé tepelně izolační vlastnosti

Domy jsou stavěny s nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi obvodových zdí. Developer je však připraven minimalizovat na přání zákazníka náklady pro budoucí provoz dalším zesílením izolace. Díky této úpravě je budovu možné zařadit do kategorie nízkoenergetických domů šetrných k životnímu prostředí.

Tři varianty na výběr

Noví majitelé mají možnost výběru ze tří variant provedení domu. Ty se liší vybavením a cenou. Varianta Individual ve stádiu hrubé stavby je určena klientovi, který si chce dům vybavit zcela podle svých představ. Varianta Standard nabízí dům v pokročilejším provedení např. s vnitřními dveřmi a otopnými tělesy, ale nejsou zde třeba podlahy, které majitelé často vybírají podle svého. V plně vybaveném stavu i včetně zařizovacích předmětů v koupelně jsou pak domy ve variantě Komplet.

Tisková zpráva Crest Communications a.s.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Investice do nových oken a zateplení domu výrazně sníží náklady na energie

Investice do nových oken a zateplení domu výrazně sníží náklady na energie

Vzhledem k tomu, že ceny elektřiny a plynu mají v posledních letech hodně vzestupný trend, zvyšují se i náklady na bydlení. Pakliže člověk bydlí v malé garsoniéře, výdaje za energie se mu příliš nezvednou. Jiné je to však v případě, že vlastníme rozlehlý rodinný dům, kde je spotřeba elektřiny či ply…

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Nová výstavba bytů v centru Ostravy

Mladí lidé, kteří plánují založit rodinu a hledají nové bydlení, ale i starší generace, které již stávající bydlení ne zcela vyhovuje, si nyní mohou pořídit nové byty Ostrava. Byty na prodej v Ostravě je možné si již nyní zajistit v areálu Nová Karolina.


TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

TZ: Suchá výstavba aneb jak rychle a snadno přeměnit interiér domácnosti

Mnoho z vás nemá odvahu pouštět se do nejrůznějších přestaveb a úprav svých interiérů a nechává tuto činnost raději specializovaným firmám. Zkusili jste ale systém suché výstavby? Příčky či podhledy si lze namontovat svépomocí snadno a rychle a zvládne to opravdu téměř každý. Zvelebte si své podkrov…

V Praze a okolí významně vzrostl počet nových developerských projektů

V Praze a okolí významně vzrostl počet nových developerských projektů

Mladé rodiny s dětmi a další lidé, kteří v současné době sledují nabídku na možnosti nového bydlení, si jistě všimli, že za poslední rok dva se v Praze a okolí začaly realizovat mnohé projekty, jejichž cílem je vytvořit kvalitní rezidenční bydlení.
Odkazy