verze pro tisk

TZ: Komínový systém s ocelovou elegancí

14. říjen 2013

Schiedel Permeter představuje elegantní a kvalitní řešení, jak pořídit komín ke stávajícímu bydlení. Uplatní se pochopitelně i v novostavbě. Hodí se pro všechny typy paliv i spotřebičů. Tento moderní komínový systém s vnitřní nerezovou vložkou, tepelnou izolací a pláštěm z komaxitované pozinkované oceli lze pořídit v bílé, šedé nebo černé variantě. Komín tak lze sladit s domem nebo naopak vytvořit netradiční barevný kontrast. Jeho futuristický vzhled přitom zaujme na první pohled.

TZ: Komínový systém s ocelovou elegancíTZ: Komínový systém s ocelovou elegancí

Schiedel Permeter je ideálním řešením pro exteriérové i interiérové řešení komína. Protože je velmi lehký, nepotřebuje základ a stačí ho pouze upevnit na fasádu. Představuje tak ideální způsob, jak vyřešit dostavbu komína.

Nízká povrchová teplota

Díky vynikající vnitřní izolaci má nízkou povrchovou teplotu, takže mu postačí běžný odstup 5 cm od hořlavých materiálů. Schiedel Permeter je nenáročný i co do místa, takže ho lze využít i ve velmi stísněných prostorech. Výstavba je časově nenáročná a snadná, jednotlivé díly do sebe přesně zapadají.

Schiedel Permeter je univerzální, umožňuje odvod spalin od všech typů spotřebičů na všechny druhy paliv. Hodí se pro všechny vytápěcí systémy, včetně kondenzačních kotlů.

Schiedel Permeter lze pořídit v průměrech 10 až 35cm a dodává se s širokým příslušenstvím pro kompletní výstavbu komína. Při průměru 18cm v základní sestavě a 7m výšky s izolací 2,5cm se jeho ceníková cena pohybuje od 17 770  Kč vč. DPH. Průměr a výška komína závisí na typu spotřebiče a umístění komína v dispozici objektu.

Více informací naleznete na schiedel.cz.

Tisková zpráva Botticelli s.r.o.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Co tvoří komínový systém

Co tvoří komínový systém

Stavíte nový rodinný domek? Nebo jste koupili starší, a teď vás čeká jeho zvelebování? Pak zajisté přijdou na řadu i otázky týkající se komínu. Komín je jedou z nejdůležitějších součástí vašeho domu, takže jeho výběr nepodceňujte. Jeho hlavním úkolem je bezpečně zajistit odvod spalin do ovzduší,…

TZ: Komínový systém s broušenými tvárnicemi urychlí a zpřesní výstavbu

TZ: Komínový systém s broušenými tvárnicemi urychlí a zpřesní výstavbu

Komín Uni Advanced s tenkostěnnou keramickou vložkou, který na jaře představila společnost Schiedel, vstupuje v říjnu na trh v inovované podobě. V třísložkovém komínovém systému Schiedel Uni Advanced budou od podzimu namísto klasických tvárnic nově využity tvárnice broušené, jež se budou spojovat na…


Komínový sortiment v internetovém obchodě

Komínový sortiment v internetovém obchodě

I moderní dům může k vytápění využívat například krby. Pokud však máme v domě krb, je nezbytné mít také zajištěn kvalitní odvod všech zplodin z něj, a to přes komín.

TZ: Hafix- hliníkový systém z Přerova pro odvětrávané fasády

TZ: Hafix- hliníkový systém z Přerova pro odvětrávané fasády

Provětrávané fasády už nejsou jen doménou velkých staveb, ale získávají si oblibu i mezi majiteli rodinných domů. Přerovská divize Hafix z rodiny Visimpex vyvinula pro odvětrávané fasády fasádní rošt, který zrychluje montáž, řeší roztažnost materiálu a zajišťuje prakticky neomezenou životnost fasády…
Odkazy