verze pro tisk

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

31. červenec 2013

Pracovní deska v kuchyni se může stát adekvátně vysokým barem k posezení pomocí stisku jediného tlačítka. Pohovka v obývacím pokoji je pokaždé jiná a přece vždy plně připravená sloužit novému účelu. Elegantní postel dobře ví, že k rannímu vstávání patří přirozeně rozespalost. A jaké nápady ukrývá vaše domácnost?

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designemTZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

V centrech velkoměst se mění přes den poklidné restaurace po západu slunce na noční bary. To samé můžete zažít ve své vlastní kuchyni, pokud ji vybavíte výškově nastavitelnou pracovní plochou kuchyňského bloku a jídelního baru. Stisk tlačítka umožňuje optimální nastavení pracovní plochy v rozsahu 80 - 110 cm.

Obývací pokoj učiní praktičtějším a prostornějším například skládací pohovka Mirela, která na letošním veletrhu FOR FURNITURE cenu GRAND PRIX.

Čalouněná sedací souprava umožňuje variabilní polohování sedací soupravy, opěrek a područek včetně horizontálního posunu sedáku. Je dále doplněna ovládacím stolkem a úložným prostorem. Nabízí ideální řešení pro přespání hostů a návštěv.

V ložnici musí koncepce prostoru a rozvržení nábytku zohledňovat rozespalost člověka a riziko úrazu či ukopnutí. Postel ESET je koncipována tak, aby minimalizovala toto riziko.

Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designemNadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem
Zdroj:

Například nohy lůžka jsou podsunuty dovnitř obrysu postele. Samozřejmostí jsou oblé hrany postele. Lůžko můžete také doplnit vestavěnými reproduktory pro relaxační poslech hudby.

Tisková zpráva PR klinika

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Stmívatelné LED žárovky: Osvětlení, které dokáže vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti

Stmívatelné LED žárovky: Osvětlení, které dokáže vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší domácnosti

Kvalitní osvětlení je nezbytnou součástí každé domácnosti. Moderní variantu představují stmívatelné LED žárovky. Dokážou v každé situaci navodit perfektní atmosféru.

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Nízkoteplotní tepelné čerpadlo zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti po celý rok

Chcete mít doma v jakémkoliv ročním období ideální klimatické podmínky, ale nikoliv za cenu vysokých provozních nákladů? Pak si pořiďte nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma, které vám ušetří peníze a zajistí dokonalý komfort po celý rok.


TZ: S novými dveřmi ušetříte

TZ: S novými dveřmi ušetříte

Máte staré vchodové dveře, které netěsní a nejsou příliš bezpečné? Společnost Hörmann, významný výrobce dveří, garážových vrat a pohonů, přichází s výjimečnou akční nabídkou na vchodové a domovní dveře, která potrvá až do konce roku 2014. Například ocelové domovní dveře TPS 010 s vysokou tepelnou iz…

Aktuální nabídka zboží Tchibo pro Vaši domácnost

Aktuální nabídka zboží Tchibo pro Vaši domácnost

Pořídit si spotřebiče do domu, ložní prádlo či také například oblečení pro ženy i muže, to vše lze nyní u značky Tchibo.
Odkazy