verze pro tisk

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

21. červen 2013

Pokud patříte mezi ty, kteří si vždy přáli mít vlastní studánku nebo zahradní jezírko, ale nikdy pro něj neměli dostatečný prostor, můžete si svůj malý sen splnit. Řešením je minijezírko, které lze umístit i na malé plochy. Více o nich prozradí Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach.

TZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu jeTZ: Nemáte prostor pro vlastní jezírko? Řešení tu je

„Minijezírka jsou ideálním řešením pro všechny menší prostory, jako jsou balkóny, terasy, lodžie nebo třeba malé zahrádky řadových domků. Není výjimkou, že průměr takového jezírka je okolo 40 centimetrů, a tak se vejde skutečně téměř kamkoliv,“ říká Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach a doplňuje: „Jejich nenáročnost na místo však není jedinou výhodou. Tato jezírka se zároveň snadno udržují a péče o ně nezabere mnoho času ani těm, kteří se zahradou a pěstováním rostlin teprve začínají.“

Voda je přirozenou součástí našeho světa a pro mnohé z nás má její přítomnost uklidňující účinky. Pokud si minijezírko pořídíte, sami se přesvědčíte, že i malá vodní plocha s krásnými lekníny dokáže prostor oživit a zpříjemnit.

Vybrat si samozřejmě můžete mezi různými typy i velikostmi, protože tuto malou vodní okrasu je možné založit prakticky v jakékoliv nádobě.

Široký sortiment i veškeré příslušenství naleznete v Hornbachu a je pouze na vás, zda dáte přednost modernímu designu či spíše rustikálnímu vzhledu. Jisté je, že právě minijezírka nabízejí alternativu vhodnou pro každý byt i zahradu, a už je máte zařízené v jakémkoliv stylu.

Výběr květin, kterými můžete hladinu jezírka ozdobit, je také pestrý. Od nejběžnějších bílých leknínů přes vzácnější divoce červené až po mnohé další druhy vodních rostlin jako je například vodní hyacint s bohatou a plnou vůní.

S výběrem vám rádi pomohou a poradí do konce června v Hornbachu. Na místě můžete vše potřebné rovnou i zakoupit.

Pro více informací navštivte hornbach.cz/minijezirko.

Tisková zpráva Native PR, s. r. o.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vlastní bydlení nebo prostor pro podnikání bez hypotéky

Vlastní bydlení nebo prostor pro podnikání bez hypotéky

Začátkem 90. let přišel do České republiky nový fenomén jménem hypotéka. Ta byla po dlouho dobu jediným pomocníkem na cestě k vlastnímu bydlení. Tuto situaci do jisté míry pozměnila hospodářská krize z roku 2008. Financovat nemovitost hypotékou nebylo nikdy příliš jednoduché z mnoha příčin.

Víte, co je mini jezírko?

Víte, co je mini jezírko?

Voda je přirozená součást přírody a dodává nám životní energii i optimismus, proto je dobré se jí obklopit všude, kde to jen lze. Mnoho lidí si tak již vytvořilo vlastní zahradní jezírka. Hornbach nyní nabízí řešení také pro obyvatele bytů a představuje mini jezírka pro balkóny nebo terasy.


Zahradní jezírko se neobejde bez kvalitní jezírkové fólie

Zahradní jezírko se neobejde bez kvalitní jezírkové fólie

Zahrada u domu je místem, kde lze trávit veškerý volný čas, a to zejména tehdy, panuje-li venku příjemné počasí. Abychom si však na zahradě mohli skutečně vychutnávat příjemné chvilky, je zapotřebí o ni pečovat. Těžko si totiž dokážeme představit, že budeme rádi trávit čas na zahradě, která bude za…

Zahradní jezírko: skvělý architektonický prvek pro vaši zahradu

Zahradní jezírko: skvělý architektonický prvek pro vaši zahradu

Zahrada u našeho domu by měla být místem, které slouží k odpočinku a relaxaci. Z tohoto hlediska je dobré se zaměřit na její vzhled. Důležitým prvkem je přítomnost vodní plochy. Pakliže nechceme mít na zahradě obyčejný bazén, který se sem nemusí hodit, je dobré prostor zahrady oživit umělým zahradní…
Odkazy