verze pro tisk

TZ: Odemkněte si vlastním prstem

21. květen 2013

Trápí vás zapomenuté nebo ztracené klíče? Zapomeňte na ně! Pořiďte si vchodové dveře Slovaktual s biometrickým přístupovým systémem Ekey home integra a k odemknutí vám postačí vlastní prst. Protože otisk prstu je u každého člověka jedinečný, nezaměnitelný a jednoznačně identifikovatelný, budete mít klíč vždy doslova jen ve svých rukou. Tento způsob odemykání je pohodlný, bezpečný, jednoduchý i praktický. Ocení ho nejen všichni, kteří někdy ztratili nebo založili klíče, ale podstatně usnadní odemykání dětem i seniorům.

TZ: Odemkněte si vlastním prstemTZ: Odemkněte si vlastním prstem

Abyste se doma cítili bezpečně, jsou potřeba nejen kvalitní dveře, ale také bezpečný zámek.

Největším nebezpečím přitom byla ztráta klíčů. V nejhorším případě musel přijít zámečník a zámek vyměnit, což u sofistikovaných systémů mohlo znamenat i poměrně vysokou investici.

Systém Ekey home integra, jímž lze vybavit všechny typy hliníkových i plastových dveří Slovaktual, využívá pokrokovou a zároveň komfortní technologii založenou na principu biometrie.

K odemknutí už nejsou potřeba klíče, čip nebo karta, postačí pouze vlastní prst. Samotná programovací jednotka a čtečka prstu se standardní kapacitou 99 otisků je integrována přímo do křídla dveří.

Dokud nedojde k jejich otevření, je přístup k jednotce zamezen, takže s ní nemůže manipulovat nikdo zvenčí.

Inteligentní zabudovaný software má výbornou paměť a učí se s každým novým použitím. Rozezná tak například rostoucí dětské prsty a přizpůsobí se jim.

Zařízení přitom klade důraz nejen na vysokou úroveň bezpečnosti, ale i na uživatelskou jednoduchost, tudíž si jednoduše odemknou děti, senioři i lidé se zhoršenou motorikou.

Současně s tím je systém i snadno programovatelný – osoby s oprávněním čtečku používat si do programovací jednotky navolíte sami bez pomoci technika nebo počítače.

Biometrický přístupový systém Ekey home integra se hodí pro všechny typy hliníkových i plastových vstupních dveří Slovaktual a lze jím po drobných úpravách dovybavit i stávající dveře této značky. Systém lze pořídit u obchodních partnerů společnosti Slovaktual za cenu od 15 000 Kč (vč. DPH).

Více informací naleznete na slovaktual.sk.

Tisková zpráva Botticelli s.r.o.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Darrell

úterý, 1. únor 2022
09:01

I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up!
I'll go ahead and bookmark your website to come back in the future.
Cheers


posted by: Darrell [Odpovědět]

Čtěte také...

TZ: Roundup Gel: Unikátní novinka v boji proti plevelům

Rafinovanost plevele dokáže mnohdy překvapit každého zahrádkáře. Umění objevit se na těch nejméně očekávaných místech či mezi pracně pěstovanými květinovými záhony prověří trpělivost i záda nejednoho stoika. Ani ruční vytrhávání či vykopávání plevele nemusí problém vyřešit. Často se nepodaří dostat …

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

Problémy s financováním bydlení může vyřešit americká hypotéka

Bydlení ve vlastním domě či bytě dnes rozhodně není nijak levnou záležitostí. Je třeba počítat s tím, že budeme muset platit za energie, peníze jsou pak potřeba na samotnou koupi domu a jeho zařízení, dost financí stojí i případné opravy. Finanční tíseň mohou vyřešit půjčky či Americká hypotéka.


Zahradu lze oživit pomocí umělého jezírka

Zahradu lze oživit pomocí umělého jezírka

Vodní plocha na zahradě nemusí být nutně přítomna jen v podobě venkovního bazénu. Lidé, kteří tíhnou k přírodě, si mohou namísto plastového či betonového bazénu vytvořit umělé zahradní jezírko, které bude v prostoru zahrady působit mnohem přirozeněji a lépe splyne s okolní přírodou.

Domeček pro panenky - skvělá hračka do dětského pokojíku

Domeček pro panenky - skvělá hračka do dětského pokojíku

Máme-li doma malé děti, pak jim v případě, že nám to umožňuje prostor, zařiďme vlastní pokojíček. Ideální je, pokud holky mají svůj pokojík a kluci také. Mají tak větší soukromí. Ve vlastním pokoji si budou moci hrát, dělat úkoly do školy a nebudou vás rušit při domácích činnostech. Kromě základního…
Odkazy