verze pro tisk

TZ: Průmyslová sekční vrata, u nichž je myšleno i na možnost bezpečného úniku

8. září 2013

Do průmyslových hal, logicistických center a skladů je nutné zabudovat jen kvalitní výrobky, které splňují požadavky pro náročný a frekventovaný provoz. Společnost Hörmann na veletrhu BAU 2013 představila nová průmyslová sekční vrata SPU F42, jež vynikají výbornou tepelnou izolací a díky zabudovatelným integrovaným dveřím o šířce 940 mm zajišťují bezpečnou únikovou cestu.

TZ: Průmyslová sekční vrata, u nichž je myšleno i na možnost bezpečného únikuTZ: Průmyslová sekční vrata, u nichž je myšleno i na možnost bezpečného úniku

Technické údaje

Průmyslová sekční vrata SPU F42 se vyznačují maximálními rozměry 8 000 x 7 000 mm a disponují robustními lamelami o tloušťce 42 mm, které jsou pro lepší tepelnou izolaci vyplněny polyuretanovou pěnou (tepelná vodivost s integrovanými dveřmi 1,2 W/m2, plocha vrat 5 000 x 5 000 mm).

Vrata lze navíc doplnit technologií ThermoFrame, jež tepelně oddělí zárubně od zdiva, a zvýší tak izolaci o dalších 12 % (plocha vrat 3 000 x 3 000 mm).

Prosklení vrat

Vrata SPU F42 jsou standardně vybavena nepoškrabatelným prosklením Duratec nově v bílém, šedém či hnědém tónování. Prosklení vratům zaručí vysokou odolnost a skvělou tepelnou izolaci (hodnoty tepelné vodivosti u trojitého prosklení činí 1,9 W/m2). Vrata jsou k dispozici v dvojím provedení – povrch Stucco a povrch Micrograin s jemným vroubkováním.

Integrované dveře

Do vrat lze začlenit integrované dveře. Rám po celém obvodu dveří je vyroben z plochého hliníkového profilu, který zajišťuje harmonický přechod mezi vratovými křídly a dveřmi. Dveře mohou být doplněny automatickým samozavíračem a skrytě umístěnými závěsy pro stejnoměrný vzhled.

Nastavitelný profil prahu s pružným těsněním vyrovná malé nerovnosti podlahy, a tak je zaručen bezpečný únik v případě nebezpečí.

Nová vrata SPU F42 již byla zabudována například v Praze pro společnost Dektrade či v autosalonu a autoservisu Autoactivity v Jihlavě. Spolu s nimi byla v Jihlavě využita celoprosklená vrata ALR F42, která se často využívají například v hasičských zbrojnicích.

Více informací na stránkách hormann.cz.

Tisková zpráva Omnimedia s.r.o.


Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

E-aukce energií: Možnost, jak získat dodávky plynu a elektřiny za nejvýhodnějších podmínek

E-aukce energií: Možnost, jak získat dodávky plynu a elektřiny za nejvýhodnějších podmínek

V poslední době se objevil nový fenomén v podobě aukce energií, která probíhá elektronickou formou. Zatím je převážně určena pro firmy a státní instituce, nicméně v budoucnu se počítá s tím, že elektrickou aukci energií budou moci využít i jednotlivé domácnosti.

Pořizujeme si garážová vrata

Pořizujeme si garážová vrata

Plánujete-li, že součástí Vašeho domu bude také garáž, kde budete moci zaparkovat svůj automobil, motorku, případně zde třeba shromažďovat věci, které potřebujete k udržování zahrady či domu, pak určitě narazíte na problém, jaká zvolit garážová vrata.


Vybíráme garážová vrata

Vybíráme garážová vrata

Prakticky každý dům má svoji garáž. Majitelé domů, kteří do garáže každý večer staví svůj automobil, chtějí, aby jejich vůz byl co nejlépe chráněn proti případnému odcizení či poškození. Garáž by tak měla mít dostatečně kvalitní garážová vrata, která zamezí přístupu cizím osobám a zároveň dostatečně…

Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Automatická garážová vrata: Vybíráme správný typ

Součástí prakticky každého rodinného domu je i garáž. K tomu, aby náš vůz byl dobře chráněn před případným útokem vandalů či před krádeží, je potřeba si pořídit kvalitní garážová vrata. Dnes se až na malé výjimky vyrábějí automatická garážová vrata, která lze ovládat pomocí klasických tlačítek, pod…
Odkazy