verze pro tisk

TZ: S novými dveřmi ušetříte

19. červen 2014

Máte staré vchodové dveře, které netěsní a nejsou příliš bezpečné? Společnost Hörmann, významný výrobce dveří, garážových vrat a pohonů, přichází s výjimečnou akční nabídkou na vchodové a domovní dveře, která potrvá až do konce roku 2014. Například ocelové domovní dveře TPS 010 s vysokou tepelnou izolací lze nyní zakoupit již od 14 990 Kč.

TZ: S novými dveřmi ušetříteTZ: S novými dveřmi ušetříte

Lepší tepelná izolace nových dveří

Dveře TPS 010 disponují hliníkovou zárubní s přerušeným tepelným mostem pro lepší tepelnou izolaci (až U=0,82 W/m²K). Dveřní křídlo je široké 46 mm a je vybaveno vícenásobným zamykáním odolným proti vloupání pro větší bezpečí. Produkt pořídíte ve dvou barvách – v bílé a terakotově hnědé.

Dalším akčním produktem jsou vstupní dveře RenoDoor s hliníkovou zárubní a ocelovým dveřním křídlem s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 46 mm (U=1,5 W/m²K), jež jsou na výběr v šesti barvách, v terakotově hnědé, bílé, odstínu bílý hliník, v provedení Decograin povrchy Titan Metallic, Zlatý dub a Tmavý dub-ořech. Dveře RenoDoor koupíte již od 24 990 Kč.

Investice do kvalitních dveří se vyplatí

Pro ještě větší úsporu tepla můžete v akci zakoupit i domovní dveře RenoDoor Plus s ocelovým křídlem o tloušťce 65 mm a s hliníkovou zárubní s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 80 mm (U= 0,99 W/m²K). Dveře RenoDoor Plus pořídíte již za 30 990 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH a bez montáže.

Více informací naleznete na hormann.cz.

Tisková zpráva Omnimedia s.r.o.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

TZ: Nadopujte vaši domácnosti novými nápady a skvělým designem

Pracovní deska v kuchyni se může stát adekvátně vysokým barem k posezení pomocí stisku jediného tlačítka. Pohovka v obývacím pokoji je pokaždé jiná a přece vždy plně připravená sloužit novému účelu. Elegantní postel dobře ví, že k rannímu vstávání patří přirozeně rozespalost. A jaké nápady ukrývá va…

TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, v letošním roce opět nabízí akční slevy na široký sortiment výrobků. Za výhodné ceny jsou ke koupi garážová vrata, vchodové dveře i bránové pohony. Výjimečná cenová nabídka trvá až do konce roku 2014, při…


Změna dodavatele plynu: Jednoduchý proces, díky kterému ušetříte

Změna dodavatele plynu: Jednoduchý proces, díky kterému ušetříte

Určitě jste si již všimli, že už několik let můžete volně přejít k jinému dodavateli plynu. Změna dodavatele plynu je velmi jednoduchým procesem, který zabere minimum času.

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Pořizujeme si do domácnosti novou šatní skříň

Při pořizování nového nábytku do domácnosti rozhodně nesmíme zapomenout také na úložný prostor, kam budeme odkládat naše oblečení. Ideální jsou k tomu zejména šatní skříně.
Odkazy