verze pro tisk

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

25. duben 2013

Alespoň jediný pohled věnuje ubrusu na stole každý, kdo u něj sedí. Romantický design připomínající atmosféru starých dobrých časů a barvy zvolené značkou Lene Bjerre pro tuto sezónu se k létu výborně hodí. „Zároveň ale nevyvolají v hostech obavu ze společenského trapasu, když jim na něj náhodou ukápne trochu omáčky nebo vína,“ říká majitelka butiku À LA MAISON Lenka Kocourková. K ubrusu je vhodné dodat také ubrousky ve stejném či podobném stylu.

TZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blížíTZ: Vhodný čas pro pořádání zahradní párty se blíží

Lehce historizující vzhled dodali designéři značky Lene Bjerre také kuchyňskému nádobí. Příbory mají příjemně oblé tvary, sem tam jsou přizdobené nějakou kudrlinkou, ale nic přehnaného. Zkrátka přesně v duchu severského designu a důstojnosti, která se s romantikou rozhodně nevylučuje. To platí také pro podnosy a mísy s minimem pravých úhlů.

„Pokud očekáváme, že se setkání s hosty protáhne až do večerních hodin, nemusíme se bát umístit na stoly několik svíček, které budou barevně ladit s prostíráním. Jinou možností jsou i svícny, které, i kdybychom je nakonec nerozsvěceli, dodají párty špetku nostalgie,“ radí Lenka Kocourková. Vhodně umístěná dóza nebo košík s pečivem dojem podtrhne.

Tisková zpráva Crest Communications, a.s.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

Párty stan: kryté místo pro pořádání zahradních party

Pořádáte-li na své zahradě nějakou párty či posezení s přáteli, kamarády, rodinnými příslušníky nebo třeba kolegy z práce, pak se vám zcela jistě bude hodit nějaký krytý prostor pro případ, že by vás během akce překvapil déšť, prudký vítr nebo jiné nepříznivé klimatické podmínky. Pro tyto případy se…

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte zahradní akci? Pořiďte si párty stan

Pořádáte-li ve venkovním prostoru nějakou společenskou akci, je dobré zajistit kryté místo, kam by se mohli v případě špatného počasí hosté schovat. K těmto účelům může posloužit párty stan.


TZ: Vhodný zahradní nábytek pro venkovní posezení

TZ: Vhodný zahradní nábytek pro venkovní posezení

Za hezkého počasí trávíme venku spoustu času. V útulných zahrádkách restaurací a kaváren, nebo na vlastní terase, balkoně či zahradě, kde se dá skvěle odreagovat od každodenního stresu a odpočinout si. Není nic příjemnějšího než po rušném dni usednout do pohodlné židle a jen si vychutnávat sladké ni…

Se zahradním stanem nezrušíte ani kvůli počasí žádnou párty

Se zahradním stanem nezrušíte ani kvůli počasí žádnou párty

Blíží se sezona zahradních párty, během nichž se budete tradičně setkávat se svými přáteli, kamarády a rodinou. Kolikrát jste ale v minulosti museli podobnou akci zrušit či přesunout dovnitř domu, protože venku pršelo? Letos tomu můžete předejít. Stačí si pořídit zahradní stan.
Odkazy