verze pro tisk

Výlet za bydlením

19. říjen 2012

Váháte nad katalogy, jaký rodinný dům stavět? Nevybírejte pouze na základě půdorysů, vizualizací a fotografií. Ideální příležitostí udělat si představu o budoucím bydlení je navštívit už hotový dům. Například od listopadu si můžete ve Veleni u Prahy prohlédnout vzorový dům UNO, který zde otvírá společnost Canaba.

Výlet za bydlenímVýlet za bydlením

Návštěva hotového domu je ideální příležitostí ujasnit si, zda vám vyhovuje svým architektonickým pojetím, rozměry a rozvržením jednotlivých místností. Na místě můžete posoudit, kolik je v něm světla a jak na vás působí svojí atmosférou. Máte také příležitost zjistit, jaké úpravy je možné v rámci projektu provést, či kolik dispozičních řešení je k dispozici. Vyplatí se i přímo na místě pozeptat na zkušenosti s výstavbou, její dobu i cenu za celý projekt.

Typový dům UNO, který vyrostl ve Veleni v podobě dvojdomu za pouhé dva měsíce, lze navštívit každý den od 10 do 18 hodin. Za cenu půldruhého milionu za vrchní stavbu (+ DPH) nabízí prostorné, moderní a pohodlné bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Unikátně řešený vnitřní prostor s dispozicí 4+1 poskytuje více než 100 m2 využitelné podlahové plochy a nabízí nejen dostatek úložných prostor, ale potěší i komorou a půdou. Promyšlená a praktická dispozice domu umožňuje desítky změn a úprav. Vnitřní i vnější podoba domu tak je jen na vaší fantazii. Dům je koncipován pro nízkoenergetický provoz.

Dům UNO ve Veleni u Prahy lze navštívit každý den včetně svátků od 10 do 18 hodin, na prohlídku se není nutné objednávat.

Více informací naleznete na canaba.cz.

Tisková zpráva canaba.cz

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!

Autor: Roman Beneš

Autor se věnuje redaktorské činnosti a psaní článků. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Profil zde: Google+

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1xVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Sjednáváme si hypotéku

Sjednáváme si hypotéku

Pro financování bydlení si stále více lidí bere hypotéky. Aktuálně je o ně mimořádný zájem, v loňském roce počet hypoték dosáhl výrazně vyššího čísla nežli v letech předchozích. Je to dáno několika faktory. Těmi nejdůležitějšími však jsou rekordně nízké úrokové sazby na hypotéky a také relativně pří…

Pronájem bytu je dobrou alternativou ke studentským kolejím

Pronájem bytu je dobrou alternativou ke studentským kolejím

Pronájem bytu v Praze je jakousi alternativou pro studenty, kteří hledají levné bydlení při studiích. Byty Praha jsou v některých lokalitách na docela slušné cenové úrovni, takže za pronájem student neplatí o nic více, než kdyby bydlel v pronájmu například v Plzni či Českých Budějovicích.


Nový rozměr bydlení: Rezidence Hadovitá

Nový rozměr bydlení: Rezidence Hadovitá

Smýšlení lidí se změnilo a hodně k lepšímu. Už se většinou nehodláme spokojit s klasickým bydlením a platit za něj několik milionů korun. Lidé si konečně začali uvědomovat, že když už platí několik milionů za byt, měly by tomu také jeho stav a provedení odpovídat. Důkazem, že architekti tuto potřebu…

Nové bydlení v nízkoenegetických domech

Nové bydlení v nízkoenegetických domech

Při pořizování nemovitosti dnes hodně lidí klade důraz na to, aby jejich bydlení bylo co nejméně ekonomicky náročné a zároveň splňovalo veškeré aspekty moderního bydlení. Jsou si toho vědomi i stavitelé a developerské společnosti, které v poslední době začaly mohutně stavět nízkoenergetické domy.
Odkazy