verze pro tisk

Významné zakázky společnosti Hörmann v průběhu a závěrem roku 2011

30. září 2011

Společnost Hörmann, významný dodavatel a výrobce vratových a dveřních systémů, se v letošním roce podílí na realizaci několika důležitých zakázek. Mezi ně se řadí například dodávky pro firmu FM Logistic Tuchoměřice, společnost VGP, hobby market Hornbach v Plzni, firmu AlcaPlast Břeclav a DF Partner v Neubuzi u Slušovic. Firmy se rozhodly uzavřít smlouvu se společností Hörmann především proto, že disponují výbornou dostupností výrobků a kvalitními servisními službami v rámci regionální sítě autorizovaných prodejců.

Významné zakázky společnosti Hörmann v průběhu a závěrem roku 2011Významné zakázky společnosti Hörmann v průběhu a závěrem roku 2011

V říjnu letošního roku bude společnost Hörmann realizovat zakázku pro firmu FM Logistic Tuchoměřice v hodnotě 5,4 milionu korun. Na výstavbu tří logistických hal (dvě z nich jsou koncipovány jako chladírenské) dodá mimo jiné 18 kusů tepelněizolačních sekčních vrat DPU, 14 kusů hydraulických nakládacích můstků HTL-2 s výsuvným čelem, 7 kusů sekčních vrat SPU 40, 6 kusů hydraulických nakládacích můstků HLS-2 a 6 kusů rychloběžných vrat V 5015 SEL vybavených bezpečnostní světelnou mříží a radarem pohybu. Dle požadavku investora budou prostupy mezi halami zabezpečeny protipožárními posuvnými uzávěry FST-90 s 90 minutovou požární odolností.

Další zajímavou dodávku představuje smlouva se společností VGP, pro niž firma Hörmann již několik let dováží a montuje vratovou a nakládací techniku. V současné době pracuje na dodání výrobků pro logistickou halu A2 v Horních Počernicích a dále bude svými produkty vybavovat například haly v Olomouci, v Turnově, v Hrádku nad Nisou či v Liberci.

V letošním roce dosáhnou dodávky takřka 5 milionů korun.

Zakázka v hodnotě 1,6 milionu korun odstartuje v říjnu i pro společnost AlcaPlast Břeclav. Měla by být dokončena do konce roku 2011 a bude spočívat především v dodání 10 kusů ocelových tepelněizolačních dvoustěnných sekčních vrat SPU 40, 10 kusů rychloběžných vrat V 5015 SEL s podlahovým profilem Soft Edge, 4 kusů plachtových těsnicích límců DSL a 4 kusů nakládacích můstků HTL-2 s výsuvem.

Mezi významné úspěchy společnosti Hörmann patří kontrakt na dodávku 75 kusů dveří pro výstavbu hobby marketu Hornbach v Plzni v hodnotě 1,5 milionu. Všechny dveře dodá společnost v povrchové úpravě Comaxit, tedy v práškové vypalované barvě. Fasádní dveře jsou vybaveny bezpečnostním systémem, jenž monitoruje jejich uzavření i uzamčení, a v běžném režimu je blokuje silový magnet.

Společnost Hörmann dodá také kompletní nakládací místa pro výrobní a skladovací haly firmy DF partner v Neubuzi u Slušovic v celkové hodnotě 1,6 milionu korun. Poputuje sem 20 kusů sekčních průmyslových vrat SPU 40, 13 můstků HLS a 2 mechanické můstky KBS.

Více informací naleznete na www.hormann.cz.

Zaujal vás tento článek? Sdílejte ho mezi přáteli!

Sdílet na Facebooku Linkuj.cz!
Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotilVložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dřevěná stavba roku 2011 s KRONOSPANEM

Dřevěná stavba roku 2011 s KRONOSPANEM

Počet dřevostaveb rok od roku roste. Za zvyšujícím se zájmem stavebníků přitom stojí jak nárůst projektů tohoto typu staveb, stoupající počet zkušených realizačních firem i nové technologie, které umožní realizaci dřevostavby zjednodušit a zlevnit.

TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

TZ: Při nákupu vrat a dveří Hörmann ušetříte do konce roku až 30%

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, v letošním roce opět nabízí akční slevy na široký sortiment výrobků. Za výhodné ceny jsou ke koupi garážová vrata, vchodové dveře i bránové pohony. Výjimečná cenová nabídka trvá až do konce roku 2014, při…


Projekty JRD získaly další významné ocenění

Projekty JRD získaly další významné ocenění

15. 10. 2012 / Praha - Developerská společnost JRD získala další dvě ocenění pro své projekty. V prvním ročníku Building Efficiency Awards (BEFFA), mezinárodní soutěži moderních stavebních projektů s výjimečnou energetickou, konstrukční a architektonickou hodnotou, získaly ocenění projekty Vila Pod …

Hörmann dodal v roce 2012 dveřní a vratové systémy do významných objektů

TZ. Společnost Hörmann, přední výrobce a dodavatel vratových a dveřních systémů, realizovala v roce 2012 několik významných zakázek. Jde například o dodávku produktů pro Ústav molekulární a translační medicíny v Olomouci a pro logistickou halu firmy Gebrüder Weiss v Jenči. Zakázky v celkové hodnotě …
Odkazy